Najila Trindade Mendes de Souza ir Neymaras | Organizatorių nuotr.

Najila Trindade Mendes de Souza ir Neymaras | Organizatorių nuotr.

Brazilijos modelis Najila Trindade šiemet apkaltino Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininką Neymarą jos išprievartavimu. Visgi viskas greitai apsisuko aukštyn kojomis: Neymaras ne tik buvo išteisintas, bet dabar pareikšti kaltinimai pačiai merginai.

Ši istorija garsiai nuskambėjo viso pasaulio žiniasklaidoje, kuomet modelis apkaltino Neymarą, jog šis pasikvietęs ją į Paryžių viešbučio kambaryje prieš ją smurtavo ir išprievartavo.

Įdomu tai, kad mergina tokius kaltinimus pateikė ne Prancūzijoje, o Brazilijoje. Ji buvo įpareigota dar iki birželio 12 dienos pateikti tai įrodančius kaltinimus, tačiau to nepadarė.

Neymaras galiausiai buvo išteisintas, tačiau Brazilijos policija susidomėjo N.Trindade. Dabar jau aišku, kad jai yra pačiai pateikti kaltinimai dėl turto prievartavimo. Kaltinimų sulaukė ne tik ji, bet ir jos partneris Estivensas Alvesas, kuris, manoma, taip pat prisidėjo prie šios situacijos.

Nurodoma, kad N.Trindade atsisakė pateikti policijai prievartą įrodančius įkalčius, kuriuos ji esą turėjo užfiksavusi savo telefone ir vėliau nurodė, kad minėtas telefonas iš jos buvo pavogtas. Jai pateikti kaltinimai dėl sukčiavimo, nepagrįsto šmeižto bei turto prievartavimo.

E.Alvesas apkaltintas dėl to, jog žiniasklaidai paviešino privačią medžiagą, kurioje buvo erotinių elementų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.