Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas M.Palionis: „Vyrai įrodė, kad jie yra tikri vyrai, kad su kiaušais žaidžia“ + S.Mikoliūno, E.Šetkaus, V.Andriuškevičiaus ir Lietuvos prezidento G.Nausėdos komentarai (13)

2019.09.11 00:57
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Mindaugas Palionis | Organizatorių nuotr.

„Man svarbu, kad Lietuvos vyrai nuostabiai sužaidė, vyrai parodė, kad jie vyrai yra, kad jie su kiaušais žaidžia, – po portugalams pralaimėtų atrankos į Europos čempionatą turnyro rungtynių kalbėjo Lietuvos rinktinės gynėjas Mindaugas Palionis. – Tik tas nelemtas įvartis mus kiek psichologiškai palaužė“.

Antradienio vakarą Vilniuje, LFF stadione, Lietuvos rinktinė 1:5 nusileido Portugalijos futbolininkams. Intriga šiose rungtynėse išilaikė iki šešiasdešimtosios minutės – pirmąjį įvartį jau septintą minutę nuo 11 metrų baudinių žymos įmušė Portugalijos rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo, tačiau 28-ą minutę po Manto Kuklio tiksliai pakelto kampinio pasižymėjo gynėjas Vytautas Andriuškevičius.

Antrajame kėlinyje 62-ą minutę apmaudžiai suklydo Lietuvos rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus, o vėliau C.Ronaldo dar du kartus privertė lietuvių vartininką traukti kamuolį iš savo vartų tinklo (65-ą ir 76-ą minutėmis). Penktą įvartį į lietuvių vartus jau per pridėta laiką įmušė Williamas Carvalho.

Mindaugo Palionio komentaras:

Rinktinės gynėjas Saulius Mikoliūnas teigė, kad Lietuvos komanda pademonstravo gerą žaidimą, tačiau viską nulėmė Portugalijos rinktinės meistriškumas.

Sauliaus Mikoliūno komentaras:

Vartininkas E.Šetkus sutiko, kad rungtynės buvo geros. „Pirmasis kėlinys buvo tikrai geras, deja, tas futbolo spektaklis baigėsi, kaip sakant, pagrindinio aktoriaus šou – vienas aktorius pelnė keturis įvarčius, kitas – grubiai suklydo“, – sakė E.Šetkus.

E.Šetkaus komentaras:

Įvartį įmušęs gynėjas V.Andriuškevičius po rungtynių teigė tikintis, kad niekas nesitikėjo, kad Lietuvos rinktinė gali 60 minučių galinėtis su portugalais. „Išlyginome rezultatą, sukūrėme nemažai progų – mes pasimėgavome, buvo smagu, bet grįžome į realybę, kurioje pamatėme, kad komandų meistriškumas skiriasi“, – kalbėjo futbolininkas.

V.Andriuškevičiaus komentaras:

Savo mintimis po rungtynių su žurnalistais pasidalijo ir prezidentas Gitanas Nausėda. Jis spėjo, kad dižiausią įtaką rungtynių rezultatui padarė antrasis Portugalijos rinktinės įvartis.

Prezidento G.Nausėdos komentaras:

Atrankos į Europos čempionatą turnyro B grupė

Zz top
2019-09-13 10:13:52
Tai jau tikrai su kiaušais, tik antram kėliny tie kiaušai išbyrėjo ir tapo bobomis
vat kaip
2019-09-11 20:19:20
Jau daug metu tapati kalbama-vyrai stengėsi,vyrai kovojo o rezultatas =0
betgi
2019-09-11 17:53:21
Kas is tu kiausu turejimo, jeigu sokejas blogas..
m
2019-09-11 13:55:24
Noreciau pamatyti kaip tada atrodytu kai jie be kiausu zaidzia - 10:0, 20:0 ar dar blogiau.
Diniss
2019-09-11 13:06:34
paskutinis ivartis tikrai parode su kokiais kiausais zaidete
Jahn
2019-09-11 11:52:22
Komentatoriai eikit Ronaldo bibi ciulpti, kokie jus nevykeliai.
Rolas
2019-09-11 11:21:30
Kiaušus būtų parodę, jei po to nelemto antro golo būtų garbingai užbaigę rungtynes, o nuo to momento visai išskydo ir subyrėjo, tai kažkur dingo tie kiaušai.
lopas palionis
2019-09-11 10:25:58
visi 4 ivarciai neskaitant to kuri vartininkas isimuse buvo per palioni, tokio nr 3 zioplo rinktine dar niekada neturejo
Rolli
2019-09-11 11:22:52
Bet tu ir daunas tikras, sapnavai kaip Ronaldo nuciulpti?
ekspertas
2019-09-12 19:23:29
labai taiklus komentaras. Net neisivaizduoju kodel jam leidzia zaist.
egis
2019-09-11 09:18:05
Jo tikrai įrodė, kad neturi tų kiaušų , tačiau blondinių smegenis tai tikrai turi, kai vienas C.Ronaldo savo įvarčiais sutvarkė Lietuvos futbolo "žvaigždes", vien penktas įvartis portugalų įmuštas buvo tikras futbolo "šedevras", kai nesugebėta atimt kamuolio iš apsupto Lietuvos spirdžiais gynyboj portugalo ir tas gan lengvai pasitaisęs kamuolį įkalė į vartus dar vieną vinį į Lietuvos futbolo karstą.