Lietuvių ir portugalų rungtynės | Scanpix nuotr.

Lietuvių ir portugalų rungtynės | Scanpix nuotr.

Penkiskart geriausias planetos futbolininkas Cristiano Ronaldo Vilniuje surengė tikrą įvarčių fiestą. Keturis kartus pasižymėjęs ir Europos rekordą pagerinęs futbolininkas padėjo Portugalijos rinktinei įsirašyti dar vieną pergalę atrankoje į 2020 metų Europos čempionatą. Jie Lietuvos rinktinę nugalėjo rezultatu 5 – 1.


Kiek netikėtai pirmąją rungtynių progą sukūrė ne portugalai, o lietuviai. Jau trečią minutę po gan paprastos perdavimų kombinacijos Saulius Mikoliūnas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur laisvas likęs Vykintas Slivka nepasinaudojo dėkinga situacija ir smūgiavo labai aukštai virš vartų.

Sužaidus vos 6-ias minutes Portugalijos rinktinė įgijo teisę smūgiuoti vienuolikos metrų baudinį po to, kai po Joao Felixo perdavimo Mindaugas Palionis lietė kamuolį ranka. Baudinį po minutės užtikrintai realizavo Cristiano Ronaldo, kuris pelnė jau 90-ą įvartį savo šalies rinktinėje – 1 – 0.

10-ą minutę greitos atakos smaigalyje atsidūręs Portygalijos kapitonas buvo arti dar vieno įvarčio, tačiau jo smūgis skriejo šalia vartų.

Sužaidus 18 minučių Lietuvos gynėjas Edvinas Girdvainis įspūdingu reidu nusivarė kamuolį iki varžovų aikštės galinės linijos, kur išprovokavo pražangą. Visgi ja pasinaudoti nepavyko ir po baudos smūgio kamuolys atiteko portugalams. Vos po minutės jų greitos atakos metu tas pats E.Girdvainis blokavo smūgį, po kurio kamuolys pavojingai pakrypo į savus vartus ir rinktinę išgelbėjo laiku sureagavęs Ernestas Šetkus. 20-ą minutę jis gelbėjo savo vartus ir nuo Jose Fonte smūgio galva.

23-ią minutę C.Ronaldo ir vėl bandė savo taiklumą smūgiu iš vidutinio nuotolio, tačiau jis savo tikslo nepasiekė. Po poros atakų portugalas nusprendė kiek atsipalaiduoti ir po komandos draugo perdavimo pabandė smūgiuoti akrobatiniu būdu per save, tačiau jam ir vėl pritrūko tikslumo.

28-ą minutę lietuviai pateikė staigmeną ir išlygino rezultatą. Kampinio metu po Manto Kuklio perdavimo Vytautas Andriuškevičius laimėjo oro dvikovą ir smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus, kuris dar ir atsimušė nuo virpsto – 1 – 1.

32-ą minutę E.Šetkui teko paprakaituoti, jog atremtų galingą Joao Cancelo smūgį iš naudos aikštelės krašto, tačiau laiku sureagavęs vartininkas apsaugojo savo vartus.

35-ą minutę Lietuvos vartų sargas turėjo atremti ir Joao Felixo raketą iš distancijos, o dar po poros atakų jaunasis portugalas nepasinaudojo ir proga greitos atakos metu, kuomet E.Šetkus ir vėl pasiekė jo smūgiuotą kamuolį.

40-ą minutę progos atlikti smūgiui sulaukė Ovidijus Verbickas, tačiau Lietuvos čempionas nors ir užsimojo į vartų plotą, jo šūvį pažeme gan lengvai atlaikė Rui Patricio.

Besibaigiant pirmam kėliniui per daug laisvės šalia lietuvių baudos aikštelės sulaukė Bruno Fernandesas, tačiau šia erdve jis nepasinaudojo – jo smūgiuotas kamuolys prašvilpė šalia vartų. Netrukus Virš vartų iš kelių metrų atstumo galva smūgiavo ir Rubenas Diasas.

Vos prasidėjus antram kėliniui J.Felixas neišnaudojo auksinės progos persverti rezultatą Portugalijos naudai. „Atletico“ deimantas 50-ą minutę liko visiškai laisvas baudos aikštelėje, tačiau apmaudžiai smūgiavo šalia vartų.

54-ą minutę lietuviai surengė greitą ataką, kurios metu gerai kamuolį atsitvėręs Karolis Laukžemis buvo blokuotas, o iškart po jo iš distancijos smūgiavęs M.Kuklys buvo netaiklus.

57-ą minutę po lietuvių kampinio C.Ronaldo nuskuodė į greitą puolimą, atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Bernadro Silvai, tačiau pastarajam po ilgo sprinto pritrūko jėgų stipriam smūgiui, tad jo išpuolį E.Šetkus užtikrintai likvidavo.

62-ą minutę C.Ronaldo ir vėl išvedė portugalus į priekį, kuomet pats sau susikūręs erdvės jis smūgiu iš vidutinio nuotolio įveikė E.Šetkų. Lietuvis atmušė kamuolį, tačiau pakilęs į orą jis atsitrenkė į vartininką ir nuriedėjo į vartus – 2 – 1.

65-ą minutę C.Ronaldo pasinaudojo B.Silvos perdavimu ir išvengęs nuošalės liko visiškai laisvas prieš vartus bei lengvai nuginklavo E.Šetkų – 3 – 1.

Šiuo įvarčiu C.Ronaldo ne tik įtvirtino vadinamąjį „hetriką“, bet ir  eilinį kartą perrašė futbolo istoriją. Tai buvo jo 24-asis įvartis Europos čempionato atrankose ir pagal šį aspektą jis pralenkė ankstesnį rekordininką Robbie Keaną, kuris buvo pelnęs 23 įvarčius.

68-ą minutę lietuvių vartams pagrasino ir J.Felixas, kuris po skerso perdavimo smūgiavo laisvas, tačiau nesugebėjo įveikti vartininko.

73-ią minutę C.Ronaldo sulaukė šanso pelnyti dar ir ketvirtą įvartį, tačiau po jo atlikto smūgio kamuolys Lietuvos rinktinės gynėjų laimei skriejo šalia vartų.

76-ą minutę C.Ronaldo ir vėl šventė. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs portugalas sulaukė per daug laisvės ir tuo nedelsdamas pasinaudojo – nusitaikęs į tolimąjį vartų kampą jis užtikrintai pelnė ketvirtąjį savo ir komandos įvartį.

Jau pridėto laiko metu portugalų pergalę penktuoju įvarčiu įtvirtino Williamas Carvalho, kuris sumaišties baudos aikštelėje metu pasiuntė kamuolį į vartus.

Atrankos į Europos čempionatą turnyro B grupė | Organizatorių nuotr.

Atrankos į Europos čempionatą turnyro B grupė | Organizatorių nuotr.


Komandų sudėtys

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Apžvalga

Abejoms rinktinėms šios rungtynės bus svarbios. Nors tai sunkiai tikėtina, bet pergalė Lietuvos rinktinei išsaugotų bent minimalius šansus kovoti dėl geresnės vietos B grupėje, tačiau pralaimėjimas greičiausiai reikš anksčiau laiko pasibaigusį atrankos ciklą.

Portugalijai šios rungtynės taip pat turi didelę svarbą norint vytis tvirtai pirmoje vietoje esančią Ukrainą, kuri šiuo metu lenkia portugalus septyniais taškais. Tiesa, Fernando Santošo auklėtiniai dar turi dvi rungtynes atsargoje. Visgi čia jie neturi prabangos barstyti taškus, kadangi jiems ant kulnų lipa tiek Serbija, tiek San Marinas.

Portugalijos rinktinė į Vilnių atvyko išties galingos sudėties ir atsivežė visas savo žvaigždes. Šio vakaro rungtynėse galima tikėtis išvysti tiek Cristiano Ronaldo, tiek Bernardo Silvą ar Joao Felixą.


Komentarai

„Tikiuosi niekam rytoj nepavyks įspirti į mano saugomus vartus, – sakė Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus prieš rungtynes Vilniuje su Portugalijos ekipa. – Mes stengsimės padaryti viską, kad įvarčių į mūsų vartus nebūtų. Tikiuosi, rytoj padovanosime Lietuvai šventę“.

Pasak E.Šetkaus, Portugalijos rinktinės niekam pristatinėti nereikia. „Tai yra aukščiausio lygio komanda, – priminė vartininkas. – Džiaugiuosi, kad rytoj gausiu šansą ginti rinktinės vartus. Visa komanda stengsimės atiduoti visas savo jėgas ir parodyti kur kas geresnį žaidimą už tą, kurį žiūrovai matė rungtynėse su Ukraina“.

Sulaukęs klausimo apie Portugalijos rinktinės žvaigždę Cristiano Ronaldo, vartininkas nusišypsojo. „Prieš kiekvienas rungtynes su vartininkų treneriais analizuojame varžovų atakuojančius žaidėjus. Tai darėme ir šįkart, – kalbėjo E.Šetkus. – Klausiate apie C.Ronaldo? Visi esame skaitę, kiek šis žaidėjas dirba, kad būtų geriausias. Jis kiekvienais metais tobulėja. Jis tiesiog toks yra. Tačiau tiek aš, tiek komandos draugai to nesureikšminame. Bandysime neutralizuoti C.Ronaldo. Bet nepamirškime, kad Portugalijos rinktinėje yra ir kitų labai gerų žaidėjų“.

Rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas teigė, kad šioms rungtynėms jau yra parengtas planas. „Svarbiausia mums buvo atgauti jėgas po rungtynių su Ukraina, apsigydyti mikro traumas, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris. – Laiko daug neturėjome, bet matau vyrų akyse puikų nusiteikimą“.

Po rungtynių su Ukraina treneris sulaukė pastabų dėl komandos sudėties. Šįkart V.Urbonas pažadėjo, kad į aikštę žengs tie, kurie gali ir sugeba parodyti gerą žaidimą.

„Susitiksime su topine komanda, – sakė treneris. – Žinome jų pasiekimus ir jėgą. Tai pasaulinio lygio komanda, todėl esame susikoncentravę į savo žaidimą ir strategiją. Šiose rungtynėse nesame favoritai, bet pasistengsime portugalams sukelti kuo daugiau problemų“.

„Nesijaudinu dėl dirbtinės vejos, – sakė Portugalijos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Fernando Santosas prieš  rungtynes Vilniuje. – Mes esame pasirengę kovoti bet kokiomis sąlygomis. Atvažiavome laimėti“.

Pasak trenerio, Lietuvos rinktinė yra gerai organizuota, mėgstanti kontratakuoti komanda.

„Analizavome varžovus, – teigė treneris. – Mums buvo svarbu suprasti kiekvieno Lietuvos rinktinės žaidėjo individualius gebėjimus. Dabar norėsime pamatyti, ką šie žaidėjai sugeba nuveikti kaip komanda“.

Paklaustas, kokia strategija yra parengta rungtynėms su Lietuva, F.Santosas teigė, kad pasirengimo stovyklos metu buvo daug dėmesio skiriama saugų ir gynėjų žaidimo taktikai ir strategijai.

Prabilus apie Portugalijos rinktinės žvaigždę Cristiano Ronaldo treneris nesišvaistė žodžiais: „Jis yra ypatingas žaidėjas, kuris sugeba mušti įvarčius. Tą puikiai suprantame ir džiaugiamės“.

Spaudos konferencijoje dalyvavęs rinktinės gynėjas Jose Fonte patikino, kad Lietuvos rinktinė – iššūkis.

„Tačiau esame pasirengę jį priimti, – sakė žaidėjas. – Nesibaiminame dirbtinės vejos, nebijome varžovų. Esame pasirengę kovoti bet kokiomis sąlygomis. Atvažiavome čia siekti pergalės. Žinau, kad kiekvienas mūsų komandos žaidėjas padarys viską, ką gali geriausiai“.


Komandų forma

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Diniss
2019-09-11 13:00:39
Kai nori pasigerinti savo statistika, zaisk pries Lietuvos rinktine :DDDDDD
Atsakyti
forza
2019-09-11 13:29:33
Arba kaip messis prisipirk simtamilijoniniu žvaigždžių pilna komanda ir prieš huescas ir granadas per savaite megaukis 7 įvarčių momentine statistika :) LB lengva nereikia jokiu iššūkių nei ką stengtis daug, viskas savaime natūraliai gaunas :)
isivaizduokit
2019-09-11 07:59:11
prie vieno stalo - Kesminas, egis, Jd, ir tas balvonas kur norgej uz 5000 zuvim galvas kapoja :D
Atsakyti
egis
2019-09-11 09:03:30
Įsivaizduok, kad yra dar toks kvailys, kaip tu, kuris sugeba prilygint nuomonę prie eilinių nusišnekėjimų, kadangi pas tave patį galvoj vietoj smegenų voratinkliai ir siūlas laikantis ausis.
isivaizduokit
2019-09-11 11:23:15
nepyk, as ne nuomones lyginu, tiesiog jus visi skirtingi, butu idomu pamatyt jus prie vieno stalo :D
Answer
2019-09-11 07:37:28
Kas pamena Asylo Virbicko pasisakymą, ROnAlDO vardas skamba iki aikštės?
Nu kam pyst protą pasauliui jeigu pats esi kaimų kaimas.
Atsakyti
m
2019-09-11 02:09:51
kaip negeda valdziazmogiams lankytis rungtynese ir dar sypsotis lyg viskas zjbs lt su futbolu butu?
Atsakyti
Lt
2019-09-11 01:07:21
Politikams turi buti geda uz toki stadiona. Statome valdovo rumus, krepsinio namus, ... kokia salis be rimto nors vieno daugiafunkcinio stadiono ? Kaimas su kaimieciais.
Atsakyti
Diniss
2019-09-11 13:03:08
O kam taskyti pinigus stadionams kai futbolas mires ?
Byron
2019-09-11 00:01:40
Ko jūs čia pergyvenate dėl "atsitiktinių" įvarčių. Ar jūs nematėtė kaip Portugalija net per daug nesistengė? Jei Portugalijai žūtbūt būtų reikalinga pergalė 8 įvarčių persvara - tai jie tiek ir būtų pelnę. Ar kas nors man prieštarautų?!
Aš mačiau europos čempionus, kurie kas trečią perdavimą kulniukų per nugarą atlikinėjo. Kaip per treniruotę jie jautėsi.
Atsakyti
audrius
2019-09-11 00:41:08
visiskai sutinku su tavimi.teisingai sakai
audrius
2019-09-10 23:58:43
antras ivartis nelaimingas atsitikimas? :D nebuvo toks stiprus smugis kad ji atmusti reikejo.gaudyti reikejo kamuoli ...bet seip saunuolei LT ,bet klausimas treneriui ...su liuksamburgais komandos motivuoti nesugebat o su portugalais zaidejai patys save motivuoja ir suzaidzia gan grazu futbola ... treneri ant muila tave.be to simkau kita karta vazelina pasiimk. pries pradedant zaisti zaideju pasisveikinimas ,Ronaldo sveikinasi su simkumi ,simkaus sypsena iki ausu vos ne uzpakali ronaldo liecia ,sekantis zaidejas sveikinasi automatiskai simkaus veido mimika pasikeicia ... ar galime musu LT rinktines zaidejus visus pavadinti profisionalais? :D liudna ir geda kad profisianalus zaidejas seiliojasi kai ronaldo prieina
Atsakyti
audrius
2019-09-11 00:09:06
Ronaldo pakeite ir daugelis zmoniu pakila is savo vietu ir palieka stadiona ....ir uztenka cia kaltinti vien LFF ...zaidejai sakykite patys sau aciu kad musu susidomejimas ,pagarba ir meile Lietuviskam futbolui blanksta .jums garbe zaisti uz LIETUVA ? tai su visais zaiskite taip kaip snd o ne tik su portugalais.graudu ir slykstu
Rolas25
2019-09-10 23:09:07
Liūdnas tas antras įvartis... Akivaizdžiai palaužė visus ir nieko nuostabaus, kad čia pat trečią įsileido.
Atsakyti
egis
2019-09-10 23:42:59
Tas antras įvartis tai tik galima pavadint "nelaimingu atsitikimu", bet štai penktas įvartis įmuštas portugalų, tai tikras "šedevras" parodantis Lietuvos futbolininkų, tiksliau spirdžių, sugebėjimą gyntis,kai trys gynėjai nesugebėjo atimt kamuolio iš vieno portugalo ir bent jau išspyrt iš savo baudos aikštelės.
blembablemba
2019-09-10 23:05:31
Zaidzia lygiai su portugalais ir pyst toks ivartis.... SUDAS
Atsakyti
egis
2019-09-10 23:51:38
Kur ta lygumą žaidimo įžiūrėjai, kad portugalam ant dirbtinės dangos sudėtingiau kamuolį valdyt ir palaikyt, bet kokia iš to nauda, jei Lietuvos spirdžiai per fuksą vieną įvartį tesugebėjo įmušt, kai portugalai vien antram kėlinyj keturis. Tikrai "lygiaverčių" varžovų rungtynės.
audrius
2019-09-11 00:46:20
joooo ,blembablemba ant kiek ne tik futbolistam toli grazu iki supratimo kas yra futbolas ,bet ir tau ..... lygiai zaide sako :D nejuokink saves ir negraudink manes :)
Rolas25
2019-09-10 22:18:19
Andriuchaaaaaaa!
Atsakyti
taigi
2019-09-10 22:16:06
stebina bachurai, su istoriniu įvarčiu.
Atsakyti
egis
2019-09-10 22:57:20
Kuris ištikrųjų ir taps istoriniu, nes buvo pirmas ir paskutinis įmuštas portugalams. Įvarčio autorius taps Lietuvos futbolo legenda.
taigi
2019-09-10 22:14:28
Ar tu tą matei...
Atsakyti
?
2019-09-10 22:13:59
Gal kas transliacija kikia turit?
Atsakyti
Qq
2019-09-10 22:03:27
O tie sirgaliai portugalijos rinktines kaip supratau visi lietuviai turbut?
Atsakyti
portugalas
2019-09-10 22:29:22
Taigi vilniečiai
Rolas25
2019-09-10 21:58:33
Lietuvis kažkoks iš 3 metrų šovė 10 metrų į viršų ir komentatoriai rėkia kokia pavojinga proga. :D
Atsakyti
cr7
2019-09-10 21:56:44
katik jums suvariau byby i subine lituviai
Atsakyti
Regis
2019-09-10 21:58:42
O tu lenkas arba gudas čia gyvenantis, man gėda dėl tokių kaip tu... Lietuva lietuviams.
cr7
2019-09-10 22:17:33
as portugalas .o tu valkata .lietuva lietuviams.tokie kurie taip sako yra bybciulpiai ,aceit nacionalistai .rode nesenai tokius 2.po teismus patampe pideriukus.lt lietuviams bet garantuoju pahalini UK'uose uz 1200.jei ne tu tai tavo motina degrade arba tevas pituhas.tai piskit nahui is tos anglijos kurva nuopisos!!!!!
Regis
2019-09-10 22:43:40
Loche tu, spėju oats iš vištų fabriko neseniai grižai arba išmetė. Kas smegenų turi gerai gyvena ir Lietuvoj, o tu valkata eik vergaut ir koduotis ožį.
As
2019-09-10 22:44:36
Nuopisa tavo antras vardas
cr7
2019-09-10 22:58:56
ka tu valkata uzdirbi minimuma.norgei 5k uzdirbu ir gryzes atostogu tokiems urodams myžu ant galvu ir spjaudau i veida.kodel? nes vierhas esu.
Regis
2019-09-10 23:12:10
Na va prisipažinai, kad vergauji ir silkėm galvas kapoji...tai bent truputį pinigų nepagailėk ir šampūnui tešlagalvi ir vaistų nusipirk, nes žiauriai matosi ir persišviest reikia
cr7
2019-09-10 23:30:16
as nevergauju ,lengvai uzdirbu ,nekaip tu ant keliu su burna.o tu komentuoji cyrika kišenei teturėdamas.Toks lohas kad geda uz kita.Esk bybi bomžara.O as klestincios šalies vierhas duhinsiu tokius kaip tu gaišena.
to cr7
2019-09-11 01:00:21
katik pidera prigavome
Tavo tėvas to cr7
2019-09-11 04:27:29
Ble jus, zertvos, mane stebinat. Komentaruose lojat anonimiskai. As duodu 100%, kad realybej esi jibanas nuopisa. Is tavo elementariu gramatikos klaidu matau, kad mokykloje mokytojai duhino. Jei toks sustrekas esi, varda ir pavarde rasyk savo, paziuresim per fb tavo ta morda kuria pagavus kiekvienas spardo. Siuksle tu ir tavo seima. Jei neparasysi vardo ir pavardes, tai gali smukt nahui, nes esi eilinis jibanas urodas kuris gauna per ausi nuo visu is eiles, delto drasus lot anonimiskai. Atmata.
cr7
2019-09-11 09:18:26
arnius1992@gmail.com
parasyk i privata gaidy.Jei nori pasiryskint tai drasiai.Perpisisciau kaukole sutikes ,motina žertva galetu laidot subjaurota nuopisa.Parasyk motpisi susitiksim.Varda pavarde suzinosi.Poto verksi prisibazarines apsimyžes .davai pituhas laukiu zinutes
Tavo tėvas
2019-09-11 10:59:54
Nu, ziurke, matau keliose skiltyse po skirtingais nick’ais reiskiese. Taip ir galvojau, kad toks siuksle apsimys viesai varda pavarde skelbt. Duok bent motinos numeri, atsersiu ja taip, kad daugiau nei vieno tokio atmatos nebeisaugins.
cr7
2019-09-11 16:09:53
nekeisk temos nuopisa.rasyk i privata.Tiek prašei o dabar tyli pedofile.Kas tau is to mano vardo gaidy.As fb neturiu.Apsišikes sedi,nes bijotum net i akis paziurek lavone.Kurva siulau susitikt ir bybi drebi.Privaziuociau net kol esu lietuvoi.Prasmirdes gaišena.Eik krv motinai vaika uztaisyk.arba baba iš kapo atkask papisi lavone,išjudinsi senus kaulus.Parasyk i gmail.duosiu numeri pasuksi.Pakalbesim kur kas kada.bet myžalinis esi tai smuk mahui :D triohala .lietuvos gėda.Išžagink savo sesute 5metu ir pisk i zona atsigausi atlepausi :D
sojus
2019-09-10 21:55:08
tyciojosi is lietuvos, tokius baudinius skiria.
Atsakyti
XDD
2019-09-10 21:51:35
opa ronaldo i tvarta atvare :)))))))))))))))))
Atsakyti
egis
2019-09-10 21:43:05
Taigi pamatysim kokie tie Lietuvos futbolo "atsigavimo požymiai", apie kuriuos vis skiedė N.Kesminas, kai "Sūduvos" legionieriai mušė įvarčius Europos taurėj, tik deja jie tai negali atstovaut Lietuvos rinktinei, teks tenkintis "Sūduvos" kaikuriais vietiniais spirdžiais.
Atsakyti
Rolas25
2019-09-10 21:43:53
Jis gal kalbėjo apie klubinį futbolą, o apie rinktinę jis jau 5 metai nieko gero nėra pasakęs. :D
egis
2019-09-10 21:49:38
Na ir dėl klubinio futbolo nėra prasmės džiūgaut, kai vienintelė "Sūduva" tik dėl pajėgių legionierių atitempta iki trečio etapo Europos taurėj, o visi kiti futbolo klubai jau po pirmo etapo iškrito iš Europos turnyrų. Kam šnekėt apie kažkokį Lietuvos klubinio futbolo atsigavimą, jei neturim pajėgių vietinių futbolininkų.
M
2019-09-10 22:02:57
Siaip ten buvo klubinis futbolas, o Kesminas apie rinktine zodziu i vata nevynioja
Snobas
2019-09-10 21:38:33
Stadione 5000 žmonių už tvoros dar 10000 guli :D o už sienos Moteris Gimdo:D galės papasakot portugalai
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-20 „Dzūkija“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-20 Banga 18 : 00 Žalgiris
Ant 10-20 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys