Cristiano Ronaldo | „Stop“ kadras

Cristiano Ronaldo | „Stop“ kadras

 Lietuvos rinktinė jau šiandien LFF stadione bandys pasipriešinti galingai Portugalijos rinktinei, kurios gretose bus ir Turino „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo.

ESPN pasidalino vaizdo įrašu iš Portugalijos rinktinės treniruotės, kuriame užfiksuotas C.Ronaldo darantis triuką su kamuoliu ir mokantis to Joao Felixą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ak
2019-09-10 19:41:26
oho ,tai bent triukas ... o jai rimtais nieko ipatingo.nebent busu kreivakojams tai super triukas ( LT rinktinei )
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva