Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Manuelis Neueris atskleidė, jog baigs savo karjerą ir pasitrauks iš futbolo tada, kai nesijaus reikalingas Miuncheno „Bayern“ ir Vokietijos rinktinei.

„Kai jautiesi, jog nesi reikalingas, sunku yra kiekvieną dieną atsikelti ir save motyvuoti. Kai yra reikalinga tavo patirtis ir esi reikalingas žaidėjams, tai skatina judėti į priekį. Šiuo metu jaučiuosi labai reikalingas nacionalinėje komandoje, visi yra laimingi, kad čia esu. Akivaizdu, jog turiu tai parodyti savo rengiamais pasirodymais.

Mano ilgaamžiškumas yra rezultatas to, kaip myliu šį sportą. Man patinka būti treniruotėse arba žaisti rungtynėse. Man yra 33-eji metai, tačiau tada, kai esu aikštėje, visada jaučiu, kad vis dar galiu tapti geresniu vartininku. Mane vis dar erzina dalykai, kurių man nepavyksta padaryti dabar kaip ir prieš devynis ar dešimt metų bei vis dar džiaugiuosi, kai kas nors pavyksta.

Vis dar esu ambicingas. Noriu žaisti tiek, kiek man tai leis daryti mano kūnas, man smagu tai daryti ir vis dar esu reikalingas“,- atskleidė M.Neueris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų