Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

Pastaraisiais sezonais Turino „Juventus“ vadovai smarkiai investavo į savo komandos stiprinimą, tačiau pagarsėjo ir puikiais sandoriais, už kuriuos nebuvo sumokėta nė vieno cento.

Taip į Turiną sugrįžo Gianluigi Buffonas, taip privilioti ir Aaronas Ramsey bei Adrienas Rabiotas, kurie į Italiją persikėlė pasibaigus jų kontraktams su dabar jau buvusiais klubais.

Tokiu būdu „Senoji Senjora“ tikisi prisivilioti ir dar vieną aukšto kalibro futbolininką – „Manchester United“ vartų sargą Davidą De Gea.

Ispanas šiuo metu žaidžia paskutinį sezoną jo numatytame kontrakte, o ilgai užsitęsusios derybos dėl naujo kontrakto jau kurį laiką nejuda iš vietos.

Ispano sutartis su „raudonaisiais velniais“ galiojo iki praėjusio sezono pabaigos, tačiau klubo vadovai nusprendė pasinaudoti jo kontrakte numatyta galimybe pratęsti jį papildomiems 12-ai mėnesių, tad dabar jo numatoma pabaiga – 2020 metų vasara.

Kiek anksčiau futbolininkas galės tartis su kitomis komandomis dėl galimo persikėlimo pasibaigus sezonui. Tai jis daryti galės jau nuo sausio 1 dienos.

Tuo pasinaudoti, pasak „Mirror“, ketina „Juventus“, kurie nori pasiekti susitarimą su D.De Gea, jog šis ateinančią vasarą persikeltų į Turiną.

„Manchester United“ šiame sezone rungtyniaus Europos lygoje, o dėl aršios konkurencijos Anglijoje yra nemažai šansų, kad ir kitame sezone „raudonieji velniai“ liks už Čempionų lygos borto, tad „Juventus“ gali suvilioti vartininką perspektyva žaisti stipriausiame Senojo žemyno turnyre.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.