0
0

K.Comano vedama Prancūzijos rinktinė palenkė Albaniją VIDEO

2019.09.07 23:59

Du įvarčius pelniusio Kingsley Comano vedama Prancūzijos rinktinė iškovojo svarbią pergalę atrankoje į 2020 metų Europos čempionatą ir rezultatu 4 – 1 nugalėjusi Albaniją pakilo į pirmą H grupės vietą.

Tiesa, šią poziciją Didiero Deschampso auklėtiniai dalinasi su dar dvejomis rinktinėmis – Islandija ir Turkija. Visos šios trys šalys yra surinkusios po 12 taškų.

Prancūzai užtikrintai pradėjo pirmąjį kėlinį prieš albanus ir jau per pirmą pusvalandį susikrovė dviejų įvarčių persvarą. 8-ą minutę gero Raphaelio Varano perdavimo sulaukęs K.Comanas nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą.

27-ą minutę persvarą padvigubino Olivieris Giroudas, kuris po komandos draugo perdavimo gražiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką – 2 – 0.

Po dar dešimties minučių rezultatas galėjo tapti dar didesnis, tačiau Antoine Griezmannui nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio. Jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį.

68-ą minutę tas pats A.Griezmannas suvaidino svarbią rolę trečiojo įvarčio metu, kuomet atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, o ten su gynyba susitvarkęs K.Comanas mušė į vartus – 3 – 0.

Rungtynių pabaigoje abi komandos apsikeitė po įvartį. 85-ą minutę atotrūkį dar labiau padidino Jonathanas Ikone, kuris pasinaudojo Nabilio Fekiro perdavimu ir įveikė varžovų vartininką.

90-ą minutę triuškinamą rezultatą sušvelnino Sokolis Cikalešis, kuris realizavo vienuolikos metrų baudinį – 4 – 1.