Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ ir Anglijos rinktinės puolėjas Marcusas Rashfordas papasakojo, kad jam tobulėti padeda konkurencija su kapitonu Harry Kane‘u, kuris rungtyniauja Londono „Tottenham“ gretose.

M.Rashfordas atskleidė, kad Anglijos rinktinės treniruotėse jis dažnai lygina save su H.Kane‘u ir taip save išbando. Jis taip pat atsakė ir į Michaelio Oweno kritiką, esą jam trūksta noro tapti aukščiausio lygio puolėju.

21-erių anglas gerai pradėjo naująjį „Premier“ lygos sezoną ir rungtynėse su Londono „Chelsea“ pasižymėjo dviem įvarčiais, tačiau per kitas tris rungtynes nepelnė nė vieno.

Kadangi „Manchester United“ gretose nebeliko nei Romelu Lukaku, nei Alexis Sanchezo, būtent M.Rashfordui ir Anthony Martialiui teko atsakomybė užpildyti pagrindinio puolėjo poziciją ir mušti įvarčius.

Atsakydamas į M.Oweno kritiką, M.Rashfordas pareiškė, kad jis visuomet siekia tobulėti, o tam dažnai pasitelkia H.Kane‘ą.

„Jeigu stebėtumėte treniruotes, pamatytumėte, kaip viskas veikia. Galiu kaip pavyzdį nurodyti H.Kane‘ą. Jis yra vienas geriausių atakų užbaigėjų, su kuriuo man yra tekę žaisti, o kai mes praktikuojamės atakų užbaigimą, aš savo mintyse turiu vieną užduotį – būti kuo arčiau jo.

Tad jeigu jis pelno šešis įvarčius, aš irgi noriu pelnyti šešis. Jeigu jis pelno septynis įvarčius, aš noriu pelnyti aštuonis. Tokios smulkmenos yra tai, ko žmonės dažniausiai nepamato.

Net jeigu mes ir konkuruojame dėl tos pačios pozicijos ar žaidžiame toje pačioje komandoje, mes iš tiesų varome vienas kitą į priekį, tad komandoje labai svarbu turėti tokią atmosferą.

M.Owenas gali kalbėti tik apie tai, ką jis pats mato. Tuo tarpu aplink mane esantys žmonės viską žino geriau. Svarbiausias dalykas yra tai, kad aš žinau, ko noriu, kuo noriu tapti ir kuo tapsiu, jeigu ir toliau apie tai svajosiu ir dirbsiu“, - teigia M.Rashfordas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų