Belgijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. atrankos rungtynėse net  4:0 sutriuškino San Marino futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė penktąją pergalę.

Michy Batshuayi jau 1-ąją minutę baudos aikštelėje sulaukęs perdavimo atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.

Adnanas Januzajus 33-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti, pastarojo smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

M.Batshuayi 36-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė varžovų vartų sargas ir rezultatas išliko nepakitęs.

M.Batshuayi 43-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Driesas Mertensas 57-ąją minutę tiksliai uždarė Nacero Chadli perdavimą ir padvigubino svečių persvarą 2:0.

Yannicko Carrasco smūgiuotas kamuolys skriejo šalia dešiniojo vartų kampo ir rezultatas išliko nepakitęs.

Naceras Chadli 63-ąją minutę pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus padidino svečių pranašumą 3:0.

M.Batshuayi per pridėtą rungtynių laiką antrą kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 4:0.

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Tuo tarpu kitose rungtynėse Kroatija net 4:0 nepaliko šansų Slovakijos futbolininkams.

Ivanas Perišičius 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Nikola Vlasičius 45-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų varžovų vartininkui Martinui Dubravkai ir išvedė Kroatiją į priekį 1:0.

I.Perišičius 46-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino kroatų persvarą 2:0.

Bruno Petkovičius 72-ąją minutę suklaidino net tris varžovų gynėjus ir nuginklavęs vartininką padidino svečių pranašumą 3:0.

Dejanas Lovrenas 89-ąją minutę taip pat nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 4:0.

Kitame susitikime Austrija net 6:0 nušlavė Latvijos futbolininkus.

Austrijos gretose net du kartus kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Marko Arnautovičius. Po vieną įvartį pridėjo Marcelas Sabitzeris, Konradas Laimeris ir Michaelas Gregoritschas. Tuo tarpu nelaimė ištiko Pavelą Steinborsą, kuris nukreipė kamuolį į savus vartus.

Austrija atrankoje į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę, tuo tarpu latviai patyrė penktąjį pralaimėjimą ir iki šiol nėra surinkę nei vieno taško.