Andy Ruizas ir Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Andy Ruizas ir Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Gruodžio 7-ą dieną Saudo Arabiją drebins viena iš laukiamiausių sunkiasvorių bokso kovų. Joje 29-erių metų meksikiečių kilmės amerikietis Andy Ruizas gins WBA (Super), IBF, WBO ir IBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų britą Anthony Joshua. Pirmoji šių atletų kova vyko birželio 1 d. Tuomet Niujorke (JAV) A.Ruizas šokiravo pasaulį ir septintajame raunde techniniu nokautu patiesė iki tol pralaimėjimų neturėjusį čempioną.

Boksininkai neseniai pradėjo būsimos kovos reklaminį turą. Trečiadienį jie surengė spaudos konferenciją Saudo Arabijoje, ketvirtadienį viešėjo Niujorke (JAV), o dabar vyks ir į Londoną (Didžioji Britanija).

„Alkis niekur nedingo. Nenoriu, kad mano šlovė truktų 15 minučių. Noriu, kad ji tęstųsi ilgai. Noriu tapti savo kartos čempionu ir dominuoti ilgus metus. Žinau, kad kova bus įspūdinga. Du dideli sunkiasvoriai daužys vienas kitam į veidą. Joshua šią kovą pasitinka kur kas alkanesnis, nes nori susigrąžinti savo diržus. Jis rimtai ruošiasi kovai, bet lygiai tą patį darau ir aš. Jaučiu didelę atsakomybę. Apginsiu savo diržus ir parvešiu juos atgal į Meksiką. Laimėsiu Saudo Arabijoje tokiu pat stiliumi, kaip birželio 1 d. Niujorke. Kovų baigtys bus vienodos“, - aiškino A.Ruizas, kuris tą pačią dieną vykusiame reklaminio klipo filmavime atrodė dar stambesnis nei pirmosios kovos metu.

Apie būtinybę iškovoti pergalę kalbėjo ir A.Joshua: „Andy yra čempionas, bet tik iki gruodžio 7 d. Tada diržų likimas pakibs ore ir mes abu pretenduosime į juos. Negaliu sakyti, kad per savo karjerą jau viską mačiau, bet patyriau tikrai daug. Nesiruošiu sustoti, tai neįeina į mano DNR. Žmonės kalba, kad aš praradau diržus, bet aš tokio žodžio nenaudoju. Praradimas – kažko netekimas visiems laikams, o aš turiu antrą šansą. Jokių apšilimo kovų, iš karto rimti reikalai.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ser
2019-09-06 09:09:06
bus kaip su lenoxu lewisu pirma kart gavo nokauta 6raude revančinej kovoj pats nukirto 5rd
Atsakyti
Gge
2019-09-06 07:36:30
Joshua nuneš jam galvą
Atsakyti
Rolas
2019-09-05 23:13:31
Kažin. 2 kartus tokie fuksai nesikartoja, Joshua dabar bus visai kitaip nusiteikęs.
Atsakyti