Lietuvių ir australų rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Lietuvių ir australų rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Pasaulio taurės pirmame grupių etape Lietuvos rinktinė įveikė Senegalą ir Kanadą bei pralaimėjo Australijai ir užėmusi antrą vietą pateko į kitą etapą.

Lietuviai jau rugsėjo 7 ir 9 dienomis žais L grupėje, kurioje be australų taip pat rungtyniaus G grupėje pirmąsias dvi vietas užėmusios Prancūzijos ir Dominikos Respublikos rinktinės.

Į šį etapą rinktinės atsinešė visas grupių etape patirtas nesėkmes bei iškovotas pergales ir dar kartą tarpusavyje nežais, todėl kiekvienos iš komandų laukia tik po dvi rungtynes.

Lietuviai rugsėjo 7-ą (šeštadienį) nuo 15:00 val. susikaus su Prancūzija, o rugsėjo 9-ą (pirmadienį) nuo 11:00 val. susitiks su Dominikos Respublika.

Į kitą etapą neprasibrovusios komandos kovos dėl 17-32 vietų.

Visą ateinančių dienų Pasaulio taurės turnyro tvarkaraštį galite rasti čia:

Antrojo etapo turnyrinės lentelės:

I grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Argentina 5 5 0 10
2 Lenkija 5 4 1 9
3 Rusija 5 3 2 8
4 Venesuela 5 2 3 7


J grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Ispanija 5 5 0 10
2 Serbija 5 4 1 9
3 Italija 5 3 2 8
4 Puerto Rikas 5 2 3 7


K grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 JAV 5 5 0 10
2 Čekija 5 3 2 8
3 Graikija 5 3 2 8
4 Brazilija 5 3 2 8


L grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Australija 5 5 0 10
2 Prancūzija 5 4 1 9
3 Lietuva 5 3 2 8
4 Dominikos Respublika 5 2 3 7


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tomas
2019-09-06 15:16:21
tai gal kovos del 9-16 vietu nepapuole i kita etapa?
Atsakyti
Ed
2019-09-05 22:28:51
O iseina tik po 2 komandas?
Atsakyti
Rolas
2019-09-05 22:49:44
Jo, į ketvirtfinalį.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-21 „Rytas“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
09-21 „Neptūnas“ 17:00 „Juventus“
09-21 „Lietkabelis“ 18:15 „CBET“
09-22 „Šiauliai“ 17:00 „Žalgiris“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141