Donatas Žukovas | „Facebook“ nuotr.

Donatas Žukovas | „Facebook“ nuotr.

 Lietuvių gretos ketvirtoje pagal pajėgumą Vokietijos ledo ritulio lygoje dar išaugo. Donatas Žukovas nusprendė toliau žaisti šioje šalyje, tik pakeitė komandą.

Praėjusį sezoną „EHC Konigsbrunn“ praleidęs vartininkas pasiekė susitarimą su „EC Harzer Falken“ klube, kuri žais Šiaurės konferencijoje. Ten tarp „EC Harzer Falken“ varžovų bus ir „EC Nordhorn“ ekipą, savo gretose turinti net du lietuvius – Danielių Bogdziulį ir Danielių Nomanovą. Ketvirtasis šios lygos lietuvis Domantas Čypas („ERV Schweinfurt“) žais kitoje – „Bayernliga“ – konferencijoje.

Naujoji D.Žukovo komanda net šešis sezonus iš eilės praleido aukštesnėje – trečioje pagal pajėgumą – Vokietijos lygoje „Oberliga“. Deja, praėjęs sezonas ekipai buvo nesėkmingas ir ji iškrito į žemesnę lygą, bet D.Žukovas patikino, kad „EC Harzer Falken“ nestokoja ambicijų vėl grįžti į tą lygį, kuriame praleido 6 metus.

Pastarosiomis dienomis aiškėja ir kitų lietuvių naujos karjeros stotelės. Ignas Bakus įtrauktas į „Okanagan HC Europe White“ (Austrija) sudėtį ir turėtų žaisti „Erste Bank“ jaunių (iki 18 metų) lygoje. Nikita Volochas Švedijoje gins „HC Viking“ jaunių ir jaunimo komandų garbę, o Jokūbas Minelga su Arkadijumi Reizinu lieka „HC Kalix“ gretose.

Linas Dėdinas ir Joris Valčiukas patirties semsis Suomijos jaunučių (iki 16 metų) lygoje, kur planuoja atstovauti „Kiekko-Vantaa“ ekipai. Ivanas Gorniakovas ir Kirilas Bogdanovas išmėgins jėgas antroje pagal pajėgumą Latvijos lygoje (JAHL) ir gins Rygos „Prizmos/Pardaugavos“ garbę, o Lukas Washco buvo įtrauktas į Filadelfijos „Little Flyers“ sudėtį, kuri žais AYHL jaunių (iki 18 metų) lygoje JAV.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.