Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Anglijos rinktinės ir „Manchester United“ rekordininkas Wayne’as Rooney, kuris kol kas savo karjerą tęsia Jungtinėse Amerikos Valstijose, svarsto galimybę sudalyvauti labdaringoje bokso kovoje.

Tokias žinias patvirtino britų bokso žvaigždės Anthony Joshua vadybininkas Eddie Hearnas, kuris atskleidė, kad Vašingtono „DC United“ puolėjas ringe galėtų susitikti su kita „Manchester United“ legenda Rio Ferdinandu, kuris anksčiau bandė nesėkmingai įsitvirtinti bokso pasaulyje.

„Turiu tinklalaidę, kurioje neseniai lankėsi ir W.Rooney. Jam tai patinka, jis boksavosi mėgėjiškuose klubuose. Jam patiktų idėja sudalyvauti labdaringoje kovoje.

Tokią kovą organizuočiau tokiu atveju, jeigu čia būtų daug pinigų labdarai. Jau sakiau tai pačiam W.Rooney anksčiau, o jis juokavo apie kovą su R.Ferdinandu, kai šis bandė įsitvirtinti bokse. 

Tai yra gera galimybė pavyzdžiui „Sport Relief“ renginiui, kurio metu būtų galima surinkti didelę sumą labdaringiems tikslams“, - teigia garsus vadybininkas.

2015-aisiais W.Rooney viešai pademonstravo savo pomėgį boksui, kuomet pasidalino vaizdo įrašu, kaip savo namų virtuvėje boksuojasi su kitu futbolininkus Philu Bardsley.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.