Lietuviai po dramatiškų rungtynių nusileido australams fotogalerijos (58)

2019.09.05 16:24
Domantas Sabonis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Domantas Sabonis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Lietuvos (2/1) rinktinė dramatiškai pralaimėjo rungtynes dėl pirmosios vietos H grupėje.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 82:87 (19:27, 22:25, 19:16, 22:19) nusileido Australijos (3/0) krepšininkams ir grupėje užėmė antrąją vietą.

Marius Grigonis mūsiškiams pelnė 19 taškų, Lukas Lekavičius surinko 15.

Nugalėtojams Patty Millsas įmetė 23 taškus, o Aronas Baynesas - 21.

Lietuvos rinktinė rungtynių pradžioje nesustabdė australų puolimo, kuri po Patty Millso tritaškio jau atsiliko 8:18. Vėliau varžovų puolimas buvo pristabdytas ir pasibaigus pirmajam kėliniui Lietuva atsiliko 19:27.

Lietuviai antrąjį kėlinį pradėjo šešiais taškais be atsako ir priartėjo 25:27. Tačiau vėliau australai laimėjo atkarpą 8 – 0 ir Arono Bayneso tritaškis atstatė dviženklį skirtumą. Lietuvių pastangos priartėti buvo bevaisės, jie vienu metu atsiliko 14 taškų, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 41:52.

D.Adomaičio auklėtiniai prieš paskutinį ketvirtį skirtumą sumažino iki aštuonių taškų, o ketvirtajame kėlinyje perėmė iniciatyvą.

Jie ketvirtį pradėjo atkarpa 11 – 0. L.Lekavičius persvėrė rezultatą, o Jonas Valančiūnas kėlinio viduryje didino pranašumą 71:68. Tačiau mūsiškiai persvaros neišlaikė ir paskutinę minutę po australų baudų metimų Lietuva atsiliko 76:80.

L.Lekavičius likus 54 sekundėms mažino atsilikimą iki dviejų taškų, bet kitoje atakoje sudėtingą tritaškį įmetė Patty Millsas.

M.Grigonis atsakė greitais taškais ir skirtumas tapo trys taškai. Netrukus Domantas Sabonis gavo nesportinę pražangą ir australai pergalės nepaleido.

Lietuvos rinktinė kitame etape susitiks su Prancūzija ir Dominikos Respublika, pirmosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį.

Lietuvos rinktinė: Marius Grigonis 19, Lukas Lekavičius 15, Domantas Sabonis 12, Mantas Kalnietis 9, Renaldas Seibutis 8, Jonas Valančiūnas 7, Edgaras Ulanovas 6.

Australijos rinktinė: Patty Millsas 23, Aronas Baynesas 21 (13 atk. kam.), Nicas Kay 11, Matthew Dellavedova ir Jockas Landale‘as po 10, Andrew Bogutas ir Mitchas Creekas po 4.

„Sportas.lt“ kviečia tave dalyvauti Pasaulio taurės spėlionėje ir laimėti krepšinio kamuolį dovanų! Registruokis, prisijunk ir dalyvauk!

Pasaulio taurės tvarkaraštis:

Pasaulio taurės turnyrinės lentelės:

A grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Lenkija 3 3 0 6
2 Venesuela 3 2 1 5
3 Kinija 3 1 2 4
4 DKK 3 0 3 3


B grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Argentina 3 3 0 6
2 Rusija 3 2 1 5
3 Nigerija 3 0 3 4
4 Pietų Korėja 3 1 2 3


C grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Ispanija 3 3 0 6
2 Puerto Rikas 3 2 1 5
3 Tunisas 3 1 2 4
4 Iranas 3 0 3 3


D grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Serbija 3 3 0 6
2 Italija 3 2 1 5
3 Angola 3 1 2 4
4 Filipinai 3 0 3 3


E grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 JAV 3 3 0 6
2 Čekija 3 2 1 5
3 Turkija 3 1 2 4
4 Japonija 3 0 3 3


F grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Brazilija 3 3 0 6
2 Graikija 3 2 1 5
3 Naujoji Zelandija 3 1 2 4
4 Juodkalnija 3 0 3 3


G grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Prancūzija 3 3 0 6
2 Dominikos Respublika 3 2 1 5
3 Vokietija 3 1 2 4
4 Jordanija 3 0 3 3


H grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Australija 3 3 0 6
2 Lietuva 3 2 1 5
3 Kanada 3 1 2 4
4 Senegalas 3 0 3 3


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (58)
Registruoti
Anoniminiai (58)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United