Andy Ruizo vakarėlis | Youtube.com nuotr.

Andy Ruizo vakarėlis | Youtube.com nuotr.

 Gruodžio 7-ą dieną Saudo Arabiją drebins viena iš laukiamiausių sunkiasvorių bokso kovų. Joje 29-erių metų meksikiečių kilmės amerikietis Andy Ruizas gins WBA (Super), IBF, WBO ir IBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų britą Anthony Joshua.

Pirmoji šių atletų kova vyko birželio 1 d. Tuomet Niujorke (JAV) A.Ruizas šokiravo pasaulį ir septintajame raunde techniniu nokautu patiesė iki tol pralaimėjimų neturėjusį čempioną.

A.Ruizas už minėtą kovą gavo keletą milijonų JAV dolerių, o už revanšą turėtų uždirbti dar bent 10 mln. JAV dolerių. Meksikiečiu save vadinantis boksininkas tokių pinigų anksčiau nebuvo regėjęs ir dabar juos švaisto į kairę ir dešinę.

A.Ruizui lygiai po savaitės sukaks 30 metų. Visgi, jis nusprendė nelaukti rugsėjo 11 d. ir savo jubiliejų audringai švenčia dar jam neatėjus. Internete jau pasklido įrašai, kaip A.Ruizas šėlsta su pusnuogėmis merginomis, valgo nuo jų kūno suši, linksminasi kartu su „Youtube“ žvaigždėmis Jake‘u ir Loganu Paulais ir skraido privačiais lėktuvais. A.Ruizas taip pat jau spėjo nusipirkti prabangią vilą ir naują „Rolls-Royce“ automobilį.

Bokso sirgaliai ėmė abejoti, ar A.Ruizas rimtai žiūri į revanšinę kovą su A.Joshua. Jei britas pluša užsidaręs treniruočių salėje, tai meksikietis ir toliau aktyviai linksminasi. Visgi, pats A.Ruizas tokius kaltinimus atmeta.

„Visada bus taip kalbančių, nors jie nežino tiesos. Tai, ką matai „instagram“ tinkle, neatspindi realybės. Mes dirbame. Noriu, kad Joshua su savo komanda vėl nuvertintų mane ir galvotų, kad aš tik linksminuosi. Mums tai tik į naudą“, - rašė A.Ruizas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Buvęs kontrabandistas
2019-09-05 15:39:53
Kada netikėtai uzdirbi labai daug pinigų o ypač lengvų,pradeda velnias visur kisti kojas,dingsta visos motyvacijos,atsiranda visokių pagundų bei uzsiriecia nosis.Finalas isvaistyti milijonai ir didelė depresija.Kai kada geriau judėti po truputį.
Atsakyti
Alas
2019-09-04 20:45:03
Blogiausia kai milijonus gauna debilai ir po keliu metu bankrote sedi.Asilas!!
Atsakyti
manau
2019-09-05 02:26:09
kaip tik gerai
To alas
2019-09-05 07:09:52
Isai bankrote tarkim sedes o tu isvis prasigeres butu prasikaifaves sedetum bent pora simtu k gaves , nepavydek ziurek saves