Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

Alexis Sanchezas | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ ekipai priklausantis, bet šiuo metu nuomos pagrindais Italijoje rungtyniaujantis Alexis Sanchezas užsiminė apie galimybę persikelti į MLS lygą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tiesa, tai dar nenutiktų artimiausiu metu.

Šį sezoną A.Sanchezas praleis Milano „Inter“ gretose, o tuomet greičiausiai sugrįš į „Manchester United“. Tačiau pats futbolininkas neatmeta galimybės ateityje persikelti į JAV ir teigia, kad šios šalies lyga jam atrodo auganti ir patraukli.

„Aš visuomet turiu įvairių pasiūlymų. Man pasakojo apie pasiūlymą keltis į Majamį, tačiau man dar liko kokie penkeri ar šešeri metai gerame Europos lygyje. 

Bet vieną dieną galėčiau žaisti Jungtinėse Valstijose. Man tikrai patiktų žaisti MLS lygoje, kadangi tai yra auganti ir gera lyga“, - teigia A.Sanchezas.

Pastarieji pusantrų metų, kuriuos jis praleido Mančesteryje, A.Sanchezui buvo labai sudėtingi. Jam nepavyko įgyti stabilios sportinės formos, jis taip pat sulaukė daug kritikos dėl per didelio atlyginimo ir prasto žaidimo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.