Lietuvos rinktinė | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinė | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Dvi pergales Pasaulio taurės H grupėje jau iškovojusi Lietuvos rinktinė jau užsitikrino vietą kitame etape, kuriame vėl kovos keturių komandų grupėje.

Lietuviai H grupėje dar žais vienerias rungtynes su Australija, kurios nulems, kuri rinktinė į kitą etapą išsineš labai reikalingą tašką.

Pirmą ir antrą vietą užėmusios H grupės komandos (Lietuva ir Australija) kitame etape L grupėje kovos su dvi pirmąsias vietas užėmusiomis G grupės komandomis – Prancūzija ir Dominikos Respublika.

Kito etapo L grupė: Lietuva, Australija, Prancūzija, Dominikos Respublika

L grupės pirmoji ir antroji komanda ketvirtfinalyje susikaus su K grupės pirmąsias dvi vietas užėmusiomis ekipomis, tačiau vis dar nėra aiškios trys iš keturių K grupės komandų.

Šiuo metu kito etapo K grupėje iš pirmojo etapo F grupės vietą turi tik Brazilija, o dėl dar vieno kelialapio iš F į K grupę, paskutinėse rungtynėse ketvirtadienį susikaus Graikijos ir Naujosios Zelandijos komandos.

Pirmojo etapo E grupėje vietą kitame etape turi tik JAV rinktinė. Dėl dar vieno kelialapio susikaus Turkijos ir Čekijos ekipos, kurios prieš paskutiniąsias rungtynes turi po 3 taškus.

Kito etapo K grupė: Brazilija, JAV, Graikija/Naujoji Zelandija, Turkija/Čekija

Lažybininkų teigimu, į kitą etapą iš šių komandų daugiausiai šansų prasibrauti turi Graikija ir Turkija, pridėjus Braziliją ir JAV, tai yra keturios galimos komandos, kurios Lietuvos rinktinės sėkmės atveju L grupėje (pirma arba antra vieta), taptų varžovėmis ketvirtfinalyje.

„Sportas.lt“ kviečia tave dalyvauti Pasaulio taurės spėlionėje ir laimėti krepšinio kamuolį dovanų! Registruokis, prisijunk ir dalyvauk!

Pasaulio taurės tvarkaraštis:

Pasaulio taurės turnyrinės lentelės:

A grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Lenkija 3 3 0 6
2 Venesuela 3 2 1 5
3 Kinija 3 1 2 4
4 DKK 3 0 3 3


B grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Argentina 3 3 0 6
2 Rusija 3 2 1 5
3 Nigerija 3 0 3 4
4 Pietų Korėja 3 1 2 3


C grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Ispanija 3 3 0 6
2 Puerto Rikas 3 2 1 5
3 Tunisas 3 1 2 4
4 Iranas 3 0 3 3


D grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Serbija 3 3 0 6
2 Italija 3 2 1 5
3 Angola 3 1 2 4
4 Filipinai 3 0 3 3


E grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 JAV 3 3 0 6
2 Čekija 3 2 1 5
3 Turkija 3 1 2 4
4 Japonija 3 0 3 3


F grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Brazilija 3 3 0 6
2 Graikija 3 2 1 5
3 Naujoji Zelandija 3 1 2 4
4 Juodkalnija 3 0 3 3


G grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Prancūzija 3 3 0 6
2 Dominikos Respublika 3 2 1 5
3 Vokietija 3 1 2 4
4 Jordanija 3 0 3 3


H grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Australija 3 3 0 6
2 Lietuva 3 2 1 5
3 Kanada 3 1 2 4
4 Senegalas 3 0 3 3


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United