Kajus Šikšnelis | Organizatorių nuotr.

Kajus Šikšnelis | Organizatorių nuotr.

 Rugsėjo 6-8 dienomis Suomijoje vyks Pasaulio kartingų čempionatas „OK“ ir „OK Junior“ klasėms. Jose Lietuvai atstovaus perspektyvus lenktynininkas, talentas iš Vilniaus Kajus Šikšnelis.

Tautiečiui teks susikauti net su 200 talentingų varžovų, atvyksiančių iš 44 skirtingų pasaulio šalių. Šaliai atstovausiantis lenktynininkas K. Šikšnelis yra perspektyvus ir ambicingas keturiolikos metų moksleivis. Kartingo sporte jis nuo 9-erių.

Jaunajam Lietuvos talentui šis startas Pasaulio čempionato varžybose Suomijoje ir bene svarbiausias šio sezono startas. Iki tol puikius rezultatus lietuvis demonstravo „CIK-FIA Karting Academy Trophy“ ir „WSK Super master series“ varžybose, o Lietuvoje kovoja „BMW Lietuvos kartingo čempionate“.  Europos čempionate, kuris susideda iš 4 etapų, vilnietis baigė 10-as. Tai visų laikų geriausias Lietuvos ar lietuvių pasiekimas kartingų „Junior“ klasėje.

Tai bene jauniausias lietuvių sportininkas važiuojantis tarptautinėse lenktynių serijose. Sportininką treniruoja viena ryškiausių Lietuvos kartingo pasaulio žvaigždžių – Simas Juodviršis.

Suomijoje lietuviui teks susikauti „Junior“ klasėje su itin stipriais konkurentais. Čempionato favoritas yra laikomas Marcus Amand. Stipriais šio sportininko konkurentais čempionato organizatoriai įvardina net 9 lenktynininkus, tarp kurių yra ir lietuvio Kajaus Šikšnelio pavardė.

Pasak jauno talento iš Lietuvos, šiame čempionate turi vieną tikslą – parodyti maksimaliai geriausią savo sezono rezultatą.

„Prieš kiekvienas varžybas tikslai yra tik aukščiausi. Šį kartą taip pat darysime viską, ką galime geriausiai, o kaip seksis – netrukus pamatysime“, - sakė K. Šikšnelis.

Lenktynininkas į svarbiausias savo varžybas išvyks jau šiandien. Rugsėjo 6 dieną sportininkai savo dalyvavimą Pasaulio kartingų čempionate Suomijoje pradės laisvosiomis ir kvalifikacijos treniruotėmis. Rugsėjo 7 d. čempionatų dalyvių lauks jau kvalifikacijos kovos, kurios persikels į rugsėjo 8 dieną. O čempionatą vainikuos finalinės sekmadienio kovos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.