Lietuvių triumfas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Lietuvos (2/0) rinktinė Pasaulio taurėje įsirašė dar vieną triuškinamą pergalę ir užsitikrino vietą kitame turnyro etape.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Donguane 92:69 (24:14, 22:22, 24:18, 22:15) įveikė Kanados (0/2) krepšininkus.

Lietuviai ketvirtadienį dėl pirmosios vietos H grupėje kovos su Australijos krepšininkais. Iki šiol mūsiškiai dvejas rungtynes laimėjo 77 taškų persvara.

Jonas Valančiūnas ir Edgaras Ulanovas nugalėtojams pelnė po 13 taškų, 11 surinko Mantas Kalnietis. Aikštėje pasirodė visi 12 krepšininkų ir taškų nepelnė tik Rokas Giedraitis.

Varžovams 24 taškus pelnė Kyle'as Wiltjeras.

E.Ulanovas vien per pirmąjį kėlinį pelnė aštuonis taškus ir padėjo Lietuvos rinktinei įgyti dviženklį pranašumą 24:14. Jie nei karto neatsiliko, Domanto Sabonio taškai didino lietuvių persvarą 19:10, o kėlinio pabaigoje aukštaūgio baudos metimai leido pirmauti dviženkliu pranašumu.

E.Ulanovo taškai 16-ąją dvikovos minutę didino lietuvių persvarą iki rekordinės, 16 taškų atžymos. Kanadiečiai tada pelnė septynis taškus be atsako, bet prieš ilgąją pertrauką Jono Mačiulio ir Pauliaus Jankūno tašai atstatė dviženklę persvarą 46:36.

Po ilgosios pertraukos lietuviai neatidavė iniciatyvos varžovams. Trečiojo kėlinio pabaigoje taškus pelnęs Mindaugas Kuzminskas didino mūsiškių pranašumą iki 16 taškų, o paskutiniame kėlinyje po spurto 8 – 0 pirmavo 20 taškų persvara ir mačo baigtis buvo aiški.

Rungtynių pabaigoje M.Kuzminsko dėjimas padidino pranašumą iki 23 taškų.

Lietuvos rinktinė: Jonas Valančiūnas ir Edgaras Ulanovas po 13, Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas po 11, Domantas Sabonis (8 atk. kam.) ir Marius Grigonis po 10, Lukas Lekavičius 9, Jonas Mačiulis 7, Arnas Butkevičius ir Paulius Jankūnas po 3.

Kanados rinktinė: Kyle‘as Wiltjeris 24, Cory Josephas 15, Khemas Birchas 12, Brady Heslipas 5.

Gražiausi Lietuvos rinktinės rungtynių epizodai mače su Kanados nacionaline komanda! 👀 #mesuzlietuva #lietuvagotgame

Posted by Krepšinio namai on Tuesday, September 3, 2019

„Sportas.lt“ kviečia tave dalyvauti Pasaulio taurės spėlionėje ir laimėti krepšinio kamuolį dovanų! Registruokis, prisijunk ir dalyvauk!

3 Kinija 3 1 2 4
4 DKK 3 0 3 3

2019-09-03 19:22:10
Kviečiu jus į privatų sеkso klubą - vplan.com/emma23 (kopija)
Jei norite geriau pažinti vienas kitą, parašykite man ten :)
Tai geriausia vieta rasti seksualinį partnerį!
fomeju
2019-09-03 19:21:24
vplan.com/emma23
va va
2019-09-03 18:08:24
Kad vienas fulės fanas klausia, kur tie, kur stūmė ant Adomaičio, tai atsakysiu už juos. Aš ant to Adomaičio anksčiau niekada nestūmiau, bet man iki šiol šlykštus jo elgesys nebandant Milaknio ir taip paliekant be konkurencijos Giedraitį, kuris šildo suolą ir Butkevičiaus paėmimą vietoje Gebeno. Štai dėl to prieš čempionatą parašiau, kad tikiu šia rinktine, bet machinatorius Adomaitis neturi treniruoti rinktinės kaip bepasibaigtų čempionatas. Ir dar visiems kvailiams, kurie stūmė ant Mačiulio ir Ulanovo, niekada nepritariau. Pasikartosiu kad Butkevičius neblogas žaidėjas, bet kaip 5 SF pozicijos žaidėjas neturėjo būti imamas tik dėl to, kad SF per daug, o tikrų PF-C trūksta. Ir tai dar gali atsirūgti čempionato eigoje.
Jokiems manipuliatoriams rinktinėje ne vieta. Savo nuomonės nekeisiu, net jei LT laimės čempionatą, ko jai tikrai linkiu ir ją palaikysiu iki galo visada, nes tikiu rinktinės branduoliu - tikrai puikūs žaidėjai ir žmonės.
egis
2019-09-03 17:20:59
Su kiekvienom rungtynėm vis stipresnė Lietuvos rinktinės gynyba, kuri visus NBA klubo trenerio Nurse planus, kaip "išspardyt užpakalį" J.Valančiūnui pavertė beverčiais, su tokia puikia gynyba įmanoma ir australus įveikt, kad ir kokią jie įspūdingą žaidėjų sudėtį surinko, bet su tokiu lietuvių kovingumu ir ryžtu įveikiami ir vieni iš šio čempionato favoritų. Idomu, ar vis dar atsiras tokių, kurie ir toliau aiškins, kad E.Ulanovo nereikėjo imt į rinktinę, štai man asmeniškai gėda, kad turėjau nuomonę po draugiškų rungtynių, kad J.Mačiulio neimt į rinktinę, o štai jis ėmė ir paneigė jo nenaudingumą, šaunuolis Jonas, kad būdamas po sunkios traumos ir veteranu demonstruoja ir toliau kovingumą, ir naudingumą rinktinei. Visus su puikia Lietuvos rinktinės pergale !
Abdul
2019-09-03 16:35:04
Su pergale tautiečiai! Gražus žaidimas tikrai, tik va teisėjavimas buvo atkarpom į vieną pusę.
Rolas25
2019-09-03 16:31:46
Smagu matyt tokį solidų ir stabilų žaidimą, gal tik 4 kėlinyj buvo prastesnė poros minučių atkarpą, bet užteko išleist Sabonį su JV ir viskas stojo į savo vietas. Su pergale. ;)
FCBarcelona
2019-09-03 16:31:30
Tai kur tie ekspertai kurie stume ant Adomaičio kiaušiniai jūs sedit šiknas surauke dabar?
Sikau ant barsos
2019-09-03 19:04:52
Prie ko cia tas kapliadantis? Vyrai zaide o vaflis!!!!
va va
2019-09-03 16:00:58
Teisėjai tai tikras nesusipratimas. Bet dar didesnis nesusipratimas mūsų komentatorius, kuris berods yra tikras taisyklių analfabetas. Jam tai tinka, lai švilpia kaip nori...
egis
2019-09-03 15:36:03
Kolkas užtikrintai gerai ginasi ir puolime neblogai viskas sekasi išskyrus tai, kad tritaškiai be M.Kalniečio M.Grigonio, M.Kuzminsko ir J.Mačiulio,,visiem kitiem nesiseka pataikyt nors ir susidaro progų, galbūt pradės taikliau tritaškius mest antroj pusėj ir trūksta bent jau trumpos 2-3 minučių atkarpos greito ir žinoma rezultatyvaus Lietuvos rinktinės puolimo, ir tikriausiai sugebėtų jau, ir visiškai atitrūkt nuo kanadiečių. Sėkmės, Lietuvos vyram iškovot tą taip svarbią pergalę.