Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Du įvarčius pelnęs Garethas Bale‘as išgelbėjo Madrido „Real“ nuo pirmojo pralaimėjimo naujajame Ispanijos pirmenybių sezone. Zinedino Zidano auklėtiniai sužaidė lygiosiomis su „Villarreal“ rezultatu 2 – 2.

„Real“ praleido greitą įvartį, kuomet po Sergio Ramoso 12-ą minutę padarytos klaidos savoje aikštės pusėje Gerardas Moreno iniciavo greitą ataką ir po nepavykusio smūgio jis pats pataisė savo komandos draugą ir išvedė „Villarreal“ į priekį.

„Real“ labai nesisekė organizuoti atakų, kurios pasibaigtų pavojingomis progomis ir tik pridėto laiko metu sugebėjo išlyginti rezultatą. Tuomet puikiai sužaidęs Dani Carvajalis kaip ant lėkštės patiekė G.Bale‘ui perdavimą ir valui beliko tik įmušti kamuolį į tuščius vartus – 1 – 1.

58-ą minutę šanso pasižymėti sulaukė Toni Kroosas, kuris pirmasis suskubo prie baudos aikštelėje dėkingai atšokusio kamuolio ir atlikęs klaidinantį judesį smūgiavo į vartus, tačiau vartininko gynybos neįveikė.

62-ą minutę po komandos draugo perdavimo vienas prieš vartus likęs Karimas Benzema nedelsdamas pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas pasikonsultavo su VAR ir neįskaitė įvarčio dėl nuošalės.

Rungtynių pabaiga buvo permaininga. 74-ą minutę Moi Gomezas pasinaudojo „Real“ baudos aikštelėje kilusia sumaištimi ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

86-ą minutę ir vėl prabilo G.Bale‘as, kuris sulaukęs perdavimo baudos aikštelėje galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir nepaliko jam jokių vilčių – 2 – 2.

Rungtynių pabaigos G.Bale‘as nesulaukė. Pridėto laiko metu futbolininkui vos per kelias minutes buvo parodytos dvi geltonos kortelės ir jis paskutinėmis sekundėmis buvo išvytas iš aikštės.

2019-09-02 00:06:03
Dvi lygiosios is eiles,ar dabar matot madridistai kaip sunku laimeti pati svarbiausia titula???

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …