Avarija | Organizatorių nuotr.

Avarija | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Belgijoje „Formulės 2“ lenktynėse įvyko tragiškas incidentas, sukrėtęs visą autosporto bendruomenę.

Prancūzas Antoine‘as Hubertas išlėkė iš trasos ir rėžėsi į barjerus. Jo bolidas po kontakto sukosi link trasos, kai į jį rėžėsi 257 km/val. greičiu važiavęs JAV atstovas Juanas Manuelis Correa. Abu bolidai buvo visiškai sumaitoti ir subyrėjo į dvi dalis. Lenktynės netrukus buvo nutrauktos ir nebepratęstos, o medikai skubėjo suteikti pagalbą sportininkams.

A.Hubertas ir J.M.Correa greitai buvo išgabenti į medicinos centrą. Deja, praėjus 83 minutėms po incidento gydytojai konstatavo prancūzo mirtį. Amerikiečio būklę pavyko stabilizuoti ir jis buvo išgabentas į ligoninę. J.M.Correa buvo paguldytas į intensyvios terapijos skyrių, jam nustatyta stuburo trauma ir kojų lūžiai, tačiau jo būklė – stabili.

A.Hubertas žuvo sulaukęs vos 22-ejų metų. Jis 2013 m. laimėjo Prancūzijos F4 čempionatą, o pernai triumfavo „GP3 Series“ čempionate. Šiemet prancūzas debiutavo „Formulėje 2“ ir laimėjo dvejas lenktynes Monake bei Prancūzijoje. A.Hubertas iki tragiško incidento su 77 taškais buvo 8-as bendroje įskaitoje.

Prancūzo šeimai ir artimiesiems užuojautą išreiškė garsiausios autosporto figūros, o „Formulės 2“ lenktynių savaitgalis buvo atšauktas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.