Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas, Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius | Organizatorių nuotr.

Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas, Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius | Organizatorių nuotr.

 Lince (Austrija) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate 15-ą vietą tarp 17 įgulų užėmė Lietuvos keturvietininkai.

Vyrų porinių keturviečių valčių C finale Dominykas Jančionis, Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas ir Žygimantas Gališanskis visą distanciją yrėsi trečioje pozicijoje, kurioje ir pasiekė finišą – 5 min. 56.990 sek. Plaukimą laimėjo amerikiečiai (5:48.610), o antri buvo austrai (5:52.950). Už lietuvių liko Prancūzijos (5:58.640) bei Moldovos (6:01.850) įgulos.

Lietuvos įgula pasaulio čempionate neiškovojo olimpinių kelialapių, bet tai dar galės padaryti 2020 m. atrankinėse varžybose.

Sekmadienį dėl olimpinių kelialapių kovos Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritter (vyrų porinė dvivietė valtis) bei Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (moterų porinė dvivietė valtis). Tuo tarpu vietą Tokijo olimpiadoje jau turintis Mindaugas Griškonis (vienvietė valtis) kovos dėl pasaulio čempionato medalio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.