„Topo centras challenge“ | Organizatorių nuotr.

„Topo centras challenge“ | Organizatorių nuotr.

 Šiandien vykstančio golfo turnyro „Topo centras challenge“ aprangos tema – „Didžiausias Lietuvos krepšinio rinktinės fanas“, į kurią turnyro dalyviai pažiūrėjo išties kūrybingai. Nors nemaža dalis pabijojo pažeisti golfo aprangos etiketą, ne vienas rado kūrybingą sprendimą, kaip pagerbti mūsų vyrus startuojančius Pasaulio krepšinio čempionate, Kinijoje. Siunčiame geras mintis mūsų krepšininkams ir linkime jiems sėkmės nuo pat turnyro starto.

„Sportas.lt“ kviečia tave dalyvauti Pasaulio taurės spėlionėje ir laimėti krepšinio kamuolį dovanų! Registruokis, prisijunk ir dalyvauk!

Pasaulio taurės tvarkaraštis:

Pasaulio taurės turnyrinės lentelės:

A grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Lenkija 3 3 0 6
2 Venesuela 3 2 1 5
3 Kinija 3 1 2 4
4 DKK 3 0 3 3


B grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Argentina 3 3 0 6
2 Rusija 3 2 1 5
3 Nigerija 3 0 3 4
4 Pietų Korėja 3 1 2 3


C grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Ispanija 3 3 0 6
2 Puerto Rikas 3 2 1 5
3 Tunisas 3 1 2 4
4 Iranas 3 0 3 3


D grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Serbija 3 3 0 6
2 Italija 3 2 1 5
3 Angola 3 1 2 4
4 Filipinai 3 0 3 3


E grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 JAV 3 3 0 6
2 Čekija 3 2 1 5
3 Turkija 3 1 2 4
4 Japonija 3 0 3 3


F grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Brazilija 3 3 0 6
2 Graikija 3 2 1 5
3 Naujoji Zelandija 3 1 2 4
4 Juodkalnija 3 0 3 3


G grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Prancūzija 3 3 0 6
2 Dominikos Respublika 3 2 1 5
3 Vokietija 3 1 2 4
4 Jordanija 3 0 3 3


H grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Australija 3 3 0 6
2 Lietuva 3 2 1 5
3 Kanada 3 1 2 4
4 Senegalas 3 0 3 3


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-16 Palanga 15 : 00 Sūduva
Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras