Igoris Morinas | Elvio Žaldario nuotr.

Igoris Morinas | Elvio Žaldario nuotr.

 Po įspūdingo FK „Vilnius“ grįžimo į namų stadioną, kai net 3:0 (2:0) buvo įveiktas Pirmos lygos lyderis Telšių „Džiugas“, vyr. trenerio Igorio Morino vedama komanda "nemiega ant laurų", o toliau intensyviai ruošiasi tolimesnėms lygos kovoms. Kovingieji vilniečiai XXII-ajame lygos ture Trakuose bandys taškus iškovoti prieš lentelės kaimynus „Riterių B“ ekipą.

„Laimėti prieš lyderius – visada smagu. Padėkojau vyrams už gražią pergalę, bet mūsų toks darbas: iškovota pergalė, trys taškai, bet reikia eiti toliau. Savo žaidėjams visada kartoju, kad mums kiekvienoms rungtynėms, nepriklausomai su kokio pajėgumo komanda žaisime, visada reikia ruoštis rimtai ir įdėti visas pastangas ir tik tada galime tikėtis rezultato. Rungtynės parodys, bet tikiuosi, kad žaidėjai nepristigs nusiteikimo, kurį jie demonstravo kovose prieš lyderius. Vyrai pavargę, bet tas nuovargis yra malonus. Turime traumuotų žaidėjų, susirinkome po laisvos dienos, dirbame toliau“ – prieš artėjantį XXII turą kalbėjo „Vilniaus“ strategas.

Nedidelę traumą rungtynėse gavusį puolėją Igną Kružiką antrajame kėlinyje pakeitęs Lukas Juodkūnaitis savo šansą išnaudojo ir įvarčiu užtvirtino komandos pergalę prieš „Džiugą“.

„FK Vilnius“ | Elvio Žaldario nuotr.

„FK Vilnius“ | Elvio Žaldario nuotr.

„Turėjau dvi tokias pat progas, galėjau ir dar vieną realizuoti. Džiaugiuosi, kad prisidėjau prie komandos pergalės. Šioje lygoje – visi varžovai lygiaverčiai ir visi yra nugalimi. Niekada negali žinoti, kaip baigsis kiekvienos rungtynės – kamuolys yra apvalus. Džiugu, kad įveikėme lyderius, pasidžiaugėme pergale, bet kimbame į darbus ir laukiame tolimesnių rungtynių“, – sakė „Vilniaus“ saugas.

Sostinės ekipa (11 vieta, 25 taškai) sekmadienį Trakuose susitiks su vienu laipteliu žemiau stovinčiais „Riteriais B“ (12 vieta, 16 taškų), kurie pastaruoju metu nepatyrė pergalės skonio: riteriams dėl neįvykusių rungtynių su „Vyčiu“ buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3, prieš tai trakiškiai rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (1:1) sužaidė su „Žalgiriu B“ ir Kėdainiuose 2:3 (1:0) nusileido „Nevėžiui“. Pirmajame klubų susitikime Vilniuje pirmajame lygos rate pergalę 2:1 (1:0) šventė vilniečiai.

„Tada laimėjome, bet tiek jie, tiek mes turėjome progų. Tądien mums labiau pasisekė: įmušėme du, praleidome vieną įvartį. Dabar laukiame rimtų rungtynių, tikimės, kad sunkus darbas aikštėje padės iškovoti taškus. „Riteriai“ turi pirmąją komandą, iš kurios treneris visada gali pakviesti žaidėjus, kurie tuo metu gauna mažiau žaidybinės praktikos. Tikslą visada turime tą patį – trys taškai, bet jei nežaidime disciplinuotai, nepadėsime vienas kitam – bus sunku“, – teigė I. Morinas.

„FK Vilnius“ | Elvio Žaldario nuotr.

„FK Vilnius“ | Elvio Žaldario nuotr.

L Juodkūnaitis, prisimindamas pirmąją kovą su „Riteriais B“, tikisi nelengvos kovos varžovų stadione.

„Tada nebuvo lengva kova, „Riteriai B“ yra gerai žaidžianti komanda. Jų gretose yra pasikeitimų, traumuotų žaidėjų, bus įdomu pasižiūrėti. Žaisime ant natūralios dangos, pranešama karšta diena – laukia šiek tiek iššūkių. Tačiau mūsų nuotaikos puikios, važiuosime kabintis už taškų ir parodyti save iš geriausios pusės“, – kalbėjo žaidėjas.

FK „Vilnius“ vyr. treneris tikisi, kad ekipai kovoje galės padėti kojos sumušimą patyręs I. Kružikas, be to laukiama iš rinktinės grįžtančio vartininko Dominyko Valecko. XXII turo kova Trakų miesto stadione įvyks rugsėjo 1 d. 13.00 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų