Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Geros nuotaikos nestokojęs „Manchester United“ vyriausiasis treneris Ole Gunnaras Solskjaeras teigė, jog susisieks su Zlatanu Ibrahimovičiumi, jei pastarasis rimtai svarsto apie sugrįžimą rungtyniauti į Angliją.

„Jei jam būtų 28 metai, o ne kitą mėnesį sukaktų 38-eri, galbūt tai būtų įmanoma. Z.Ibrahimovičius čia praleido puikų laiką, jis vis dar demonstruoja labai gerą žaidimą, gaila, kad jis būdamas čia patyrė traumą. Ką gali žinoti, kas gali nutikti, tačiau jis turi mano telefono numerį, jei jis kalba rimtai, susisieksiu su juo ir pasikalbėsiu.

Visgi nemanau, kad Z.Ibrahimovičius sugrįš rungtyniauti į „Man United“. Manau, kad jis jau praleido savo laiką šiame klube ir turėjo fantastišką karjerą“,- kalbėjo norvegas.

Kiek anksčiau Z.Ibrahimovičius pareiškė, jog vis dar galėtų rungtyniauti Anglijos „Premier“ lygoje ir sugrįžti į „Man United“, jei jo reikėtų.

„Vis dar lengvai galėčiau žaisti „Premier“ lygoje. Jei „Man United“ manęs reikia, aš čia. Tačiau šiuo metu mane turi Los Andželo „Galaxy“, atsiprašau.

Ne, iš tikrųjų jau atlikau savo darbą Europoje, mėgavausi tomis akimirkomis, iškovojau 33 titulus, tikiuosi, jog laimėsiu dar kažką ir MLS lygoje. O tada pamatysime, kur baigsis šis nuotykis.

Mačiau paskutines „Man United“ rungtynes, jiems nepasisekė. Jei jie būtų realizavę baudinį, eiga būtų pakrypusi kita linkme, tačiau Anglijoje viskas yra nebaigta tol, kol nebaigta. Visko gali nutikti per paskutines minutes“,- kalbėjo švedas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton