Jonas Valančiūnas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Jonas Valančiūnas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Jau šeštadienį Kinijoje prasidės Pasaulio taurės turnyras, o sekmadienį pirmąją dvikovą turės ir Lietuvos rinktinė.

Prieš prasidedant krepšinio sirgalių itin laukiamam čempionatui, vaizdo klipų kūrėjas „Gidranity“ pristatė naują savo darbą, kuriame vėl sukels šiurpuliukus Lietuvos rinktinės gerbėjams.

„Sportas.lt“ kviečia tave dalyvauti Pasaulio taurės spėlionėje ir laimėti krepšinio kamuolį dovanų! Registruokis, prisijunk ir dalyvauk!

Pasaulio taurės tvarkaraštis:

Pasaulio taurės turnyrinės lentelės:

A grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Lenkija 3 3 0 6
2 Venesuela 3 2 1 5
3 Kinija 3 1 2 4
4 DKK 3 0 3 3


B grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Argentina 3 3 0 6
2 Rusija 3 2 1 5
3 Nigerija 3 0 3 4
4 Pietų Korėja 3 1 2 3


C grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Ispanija 3 3 0 6
2 Puerto Rikas 3 2 1 5
3 Tunisas 3 1 2 4
4 Iranas 3 0 3 3


D grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Serbija 3 3 0 6
2 Italija 3 2 1 5
3 Angola 3 1 2 4
4 Filipinai 3 0 3 3


E grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 JAV 3 3 0 6
2 Čekija 3 2 1 5
3 Turkija 3 1 2 4
4 Japonija 3 0 3 3


F grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Brazilija 3 3 0 6
2 Graikija 3 2 1 5
3 Naujoji Zelandija 3 1 2 4
4 Juodkalnija 3 0 3 3


G grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Prancūzija 3 3 0 6
2 Dominikos Respublika 3 2 1 5
3 Vokietija 3 1 2 4
4 Jordanija 3 0 3 3


H grupė

V Komanda ŽR L PR T
1 Australija 3 3 0 6
2 Lietuva 3 2 1 5
3 Kanada 3 1 2 4
4 Senegalas 3 0 3 3


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

paul
2019-08-30 18:20:58
wow, reikia ir patiems krepšininkams parodyti prieš rungtynes
Atsakyti
To aha
2019-08-30 15:57:38
Tu pats mėšlas.. ;)
Atsakyti
Aha
2019-08-30 13:57:22
Savo mesla suk ape zalius,o ne LT!!!
Atsakyti
Fanas
2019-08-30 10:00:20
Kaip visada puiku,jautru :)
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-20 „Heat“ 03:30 „Celtics“
09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga