Frenkie De Jongas ir Matthijsas De Ligtas | Scanpix nuotr.

Frenkie De Jongas ir Matthijsas De Ligtas | Scanpix nuotr.

Frenkie De Jongas ir Matthijsas De Ligtas praėjusiame sezone tapo kertiniais Amsterdamo „Ajax“ žaidėjais, o buvęs futbolininkas Ronaldas De Boeris nusprendė pagirti taip greitai iškilusius sportininkus.

„Ajax“ praėjusiame sezone daug ką maloniai nustebino, kai UEFA Čempionų lygoje vertė iš kojų vieną grandą po kito bei nukeliavo iki pusfinalio, kuriame tik po labai atkaklios kovos nusileido prieš Londono „Tottenham“. 

R.De Boeris negailėjo gerų žodžių abiem futbolininkams, tačiau pripažino, kad jie nustebino ne tik kitus, bet ir pačius save.

„Ar aš buvau nustebęs dėl to, kaip gerai jie žaidė? Jeigu atvirai – taip. Bet manau, kad šie vaikinai patys save nustebino.

Turėjau daug vilčių dėl jų, kadangi akivaizdžiai matėsi, jog jie turi labai daug talento. Jie taip pat turi ir tinkamą mentalitetą. Bet ar kas nors galėjo įsivaizduoti, kad jie taip greitai nuveiks tiek daug Čempionų lygoje ar nacionalinėje rinktinėje? Man tai atrodo per daug tikėtis. 

Matthijsas ir Frenkie visuomet buvo ypatingi. Kai Matthijsas būdamas 17-os žaidė antroje komandoje, jau tuomet buvo galima matyti, koks jis yra subrendęs.

Frenkie buvo antrojoje komandoje kartu su Donny Van De Beeku ir Abdelhaku Nouri. Žmonės į rungtynes ateidavo vien tam, kad pamatytų žaidžiančius šiuos saugus.

Tuo metu buvo tokių žmonių, kurie išties sakydavo, kad labiau mėgaujasi antrosios, o ne pagrindinės komandos žaidimu. Jų kūrybinis lygis buvo neįtikėtinas, o Frenkie buvo jų širdis“, - teigia R.De Boeris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …