Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

 Lince (Austrija) trečiadienį pratęstas pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame kovojama ir dėl kelialapių į 2020 m. Tokijo olimpiadą.

Vyrų vienviečių valčių trečiajame ketvirtfinalio plaukime Mindaugas Griškonis užėmė antrą vietą (6:50.590 min.). Jis kartu su vokiečiu Oliveriu Zeidleriu (6:49.070) ir lenku Natanu Wegrzyckiu-Szymczyku (6:55.510) pateko į pusfinalį. M.Griškonis jau užsitikrino vietą tarp 12 geriausių irkluotojų, o į olimpiadą pateks 9 sportininkai.

Dar arčiau olimpiados atsidūrė Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritter. Jie finišavo antri vyrų porinių dviviečių valčių antrajame ketvirtfinalio plaukime (6:18.660) ir kartu su olandais (6:16.660) bei prancūzais (6:24.640) pateko į pusfinalį. D.Nemeravičius ir S.Ritter taip pat užsitikrino vietą tarp 12 geriausių įgulų, o į olimpiadą pateks net 11 geriausių porų, tad lietuviams liko aplenkti bent vienus varžovus.

Į Tokijo olimpiadą taikosi ir Milda Valčiukaitė bei Ieva Adomavičiūtė. Praėjusių metų pasaulio čempionės laimėjo moterų porinių dviviečių valčių antrąjį paguodos plaukimą (6:56.41). Jos pateko į pusfinalį, kuriame net 11 iš 12 įgulų pelnys olimpinius kelialapius.

Neįgaliųjų vyrų vienviečių valčių antrajame paguodos plaukime Augustas Navickas finišavo antras (10:32.470). Jis pateko į pusfinalį.

Viktorija Senkutė moterų vienviečių valčių E/F pusfinalio pirmajame plaukime užėmė antrą vietą (7:59.520). Lietuvė pateko į E finalą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų