Paige VanZant | Scanpix ir „instagram“ nuotr.

Paige VanZant | Scanpix ir „instagram“ nuotr.

 Nepaslaptis, kad tik geriausi ir populiariausi UFC kovotojai uždirba šimtus tūkstančių pinigų, tačiau kiti tenkinasi tik dešimtimis, kuriuos ir išleidžia pasiruošimo stovykloms.

Ne vienas kovotojas turi kitus darbus, o štai UFC kovojanti mergina Paige VanZant atskleidė liūdną realybę – už įrašus „instagram“ socialiniame tinkle ji uždirba daugiau nei kovodama.

25-erių P.VanZant UFC organizacijoje jau turėjo aštuonias kovas, iš kurių laimėjo penkias, o vieninteliai pralaimėjimai buvo patirti Rose Namajunas, Michelle Waterson ir Jessica-Rose Clark.

P.VanZant beliko viena kova pagal dabartinį kontraktą su UFC, tačiau ji dar svarsto, ar verta jį pratęsti. Ir ne todėl, kad galvotų apie perėjimą į „Bellator“ ar ONE organizacijas, tačiau už narvo ribų ji tiesiog uždirba daugiau pinigų.

„Aš uždirbu daugiau pinigų sėdėdama namuose, dėdama nuotraukas į „instagramą“ nei kovodama“, – ESPN žurnalistui Arieliui Helwani sakė P.VanZant. „Kai pratęsėme paskutinį mano kontraktą, man sakė: „Negaliu tau mokėti daugiau nei moterų čempionei“. Gerai, tačiau kodėl mane lygina tik su moterimis? Mes visi turėtume gauti daugiau pinigų“.

Modernioje eroje, daugelis kovotojų pasipiktinę mokamais atlyginimais. Net ir UFC prezidentas Dana White‘as sutinka, kad dabartiniai kovotojai gali surasti geresnių pasiūlymų už MMA ribų, todėl P.VanZant ketina paieškoti ir kitų rinkų.

„Noriu, kad man sąžiningai padidintų atlyginimą. Man tiesiog puikiai sekasi už UFC ribų, taip pat kaip ir pačiame UFC. Penkios pergalės, iš kurių keturios – anksčiau laiko. Pagrindinėse kovose pasirodžiau du kartus, todėl manau, kad turėčiau gauti daugiau pinigų“, – sakė P.VanZant.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.