Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ saugas Paulis Pogba visą šią vasarą yra siejamas su persikėlimu į Madrido „Real“, o dabar apie tokią galimybę prakalbo jo brolis Mathiasas Pogba.

Žaidėjų perėjimų langas Ispanijoje bus atviras iki rugsėjo 2-osios, o M.Pogba pakurstė naujus gandus apie P.Pogbos ateitį teigdamas, kad jo broliui persikėlimas į Madridą būtų naudingas.

P.Pogba šios vasaros pradžioje kalbėdamas su spauda užsiminė, kad jam jau atėjo laikas imtis naujo iššūkio naujoje vietoje, jo agentas Mino Raiola taip pat kelis kartus viešai prakalbo apie tai, kad „Manchester United“ turėtų parduoti šį futbolininką.

Visgi prancūzas iki šiol liko „raudonųjų velnių“ gretose ir pradėjo naują sezoną Anglijos „Premier“ lygoje, o apie savo ateitį jis pats visiškai nekalba. Tačiau dabar apie jo ateitį prakalbo jo brolis.

„Nežinau, nesu „Santiago Bernabeu“ stadione. Futbole niekuomet nežinai, kas nutiks. Jam pačiam viskas yra labai gerai. Niekas nesitiki, kad pasakysiu kažką blogo apie „Manchester United“. Jis yra profesionalas ir jo dabartis yra šiame klube.

Ateitis? Tai priklauso nuo klubų: ar „Real“ norės jį pirkti ir ar „Manchester United“ norės jį parduoti. Tai yra verslas.

Visi žino, kad mano broliui būtų naudinga persikelti į „Real“ ir dirbti su Zinedinu Zidanu. Tačiau dėl to kalbėtis turi „Real“ ir „Manchester United“. Nežinau, ką pasakyti. Z.Zidanas visuomet gražiai atsiliepė apie Paulį, jam būtų garbė su juo dirbti“, - teigia M.Pogba.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley