Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Kantrybę po truputį prarandantis Paryžiaus „Saint-Germain“ treneris Thomas Tuchelis nori aiškumo dėl nesibaigiančios Neymaro situacijos.

Šią vasarą brazilas informavo klubą apie tai, kad nori persikelti į kitą komandą. Gandų apie jo ateitį netrūksta, tačiau iki šiol nėra aiškumo, kur pasisuks jo karjera: į Madridą, į Barseloną ar jis liks Paryžiuje.

Įvairūs šaltiniai skelbia, kad šiuo metu su PSG derybas veda du klubai – „Barcelona“ ir „Real“, tačiau kol kas visi jų bandymai įsigyti Neymarą buvo atmesti. Kaip kandidatai įsigyti šį futbolininką taip pat yra įvardijami ir Turino „Juventus“.

Kol klubo vadovai bando išspręsti šį reikalą, brazilas nedalyvauja PSG rungtynėse, o T.Tuchelis teigia norintis, kad viskas taptų aiškiau.

„Mūsų tikslas visuomet yra tai, kad kuo greičiau išspręstume šį reikalą. Leonardo (PSG sporto direktorius, red. past.) žino, kad aš noriu jį pasilikti komandoje. Bet tai nepriklauso tik nuo manęs. Taip, ši situacija yra visiškai neaiški. Ir mes turime ją išspręsti“, - teigia strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.