Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ paskutinėse dvejose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse vienuolikos metrų baudinių nerealizavę Paulis Pogba ir Marcusas Rashfordas socialiniuose tinkluose sulaukė rastinių užgauliojimų. Prancūzijos futbolininkas teigia, jog tokie išpuoliai jį tik priverčia tapti stipresniu.

„Mano protėviai ir tėvai kentėjo tam, jog mano karta šiais laikais būtų laisva, galėtų dirbti, keliauti autobusu, žaisti futbolą. Rasistiniai užgauliojimai yra nemokšiškumas ir tai mane tik padaro stipresniu bei motyvuoja kovoti dėl ateinančios kartos“,- jausminga žinute pasidalijo P.Pogba.

„Raudonųjų velnių“ strategą Ole Gunnarą Solskjaerą šokiravo pastarieji rasizmo išpuoliai, kurie buvo nukreipti į jo auklėtinius.

„Mes apie tai jau kalbėjome, tai turi liautis. Rengiame visas akcijas, kurios yra nukreiptos prieš rasizmą. Beprotiška, kad apie tai kalbame 2019-aisiais metais“,- kalbėjo strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.