Saulius Ritter | Vytauto Dranginio nuotr.

Saulius Ritter | Vytauto Dranginio nuotr.

 Sekmadienį Lince (Austrija) prasidėjo pasaulio irklavimo čempionatas. Jame bus kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl nemažos dalies kelialapių į 2020 m. Tokijo olimpiadą.

Puikiai čempionatą pradėjo Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritter. Vyrų porinių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime lietuviai lyderiavo nuo starto iki finišo bei užėmė pirmą vietą (6:29.050). Lietuviai užtikrintai pateko į ketvirtfinalį ir turės daugiau poilsio, nes jiems nereikės dalyvauti paguodos plaukime.

Sėkmingai startavo ir Mindaugas Griškonis. Jis užėmė antrą vietą vyrų vienviečių valčių atrankos plaukime (7:02.32) ir kartu su legendiniu čeku Ondrejumi Syneku (7:00.29) pateko tiesiai į ketvirtfinalį.

Sunkiai čempionatą pradėjo Lietuvos keturvietininkai. Nemažai gražių pergalių pastaraisiais metais dovanoję lietuviai pirmajame atrankos plaukime liko paskutiniai – šešti (6:21.030). Nuo vietos pusfinalyje Žygimantą Gališanskį, Rolandą Maščinską, Dominyką Jančionį ir Aurimą Adomavičių skyrė beveik 28 sek. Antradienį lietuviai dalyvaus paguodos plaukime, kuriame 3 iš 5 įgulų pateks į pusfinalį.

Jaunieji Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius vyrų pavienių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime liko paskutiniai – šešti (7:03.730). Nuo 4-os vietos ir patekimo į ketvirtfinalį lietuvius skyrė beveik 37 sek. Pirmadienį P.Stankūno ir M.Juškevičiaus laukia paguodos plaukimas, kuriame 2 geriausios įgulos pateks į ketvirtfinalį.

Viktorija Senkutė moterų vienviečių valčių pirmąjį atrankos plaukimą baigė paskutinė – penkta (8:39.660). Dėl vietos ketvirtfinalyje jaunai lietuvei teks kovoti paguodos plaukime.

Neįgalusis irkluotojas Augustas Navickas trečiąjį atrankos plaukimą baigė trečias (11:13.050). Lietuvio lauks paguodos plaukimas.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė čempionatą pradės pirmadienį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio taurė 2019

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141