Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje netikėtai 0:1 turėjo pripažinti „Newcastle Utd“ futbolininkų pranašumą.

Seanas Longstaffas 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau puikiai pasirodęs Hugo Llorisas atrėmė kamuolį.

Puikaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Joelintonas 27-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Newcastle Utd“ į priekį 1:0.

Heungas Min Sonas 34-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau nuostabiai pasirodęs svečių vartininkas Martinas Dubravka atrėmė kamuolį.

Erikas Lamela 52-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovų gynėjai.

H.Min Sonas 61-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Lucaso 64-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Harry Kane‘as 78-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Moussa Sissoko 81-ąją minutę atliko gražų perdavimą Lucasui, tačiau pastarojo smūgis skriejo virš skersinio.

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Įdomūs faktai:

• „Tottenham“ patyrė vos antrą pralaimėjimą per paskutines 11 sužaistų rungtynių namuose „Premier“ lygoje - 7 pergalės, 2 lygiosios ir 2 nesėkmės.

• Joelintonas tapo vos trečiuoju brazilu, kuris pasižymėjo „Premier“ lygoje atstovaudamas „Newcastle Utd“ ekipai, anksčiau tai pavyko padaryti tik Kenedy ir Cacapai.