Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Leganes“ futbolininkus ir įsirašė į savo sąskaitą antrąją pergalę.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Alvaro Morata 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Koke 14-ąją minutę atliko žemą perdavimą, tačiau gynėjai sėkmingai „perskaitė“ sumanymą ir nutraukė ataką.

Puikia galimybe pasižymėti antrojo kėlinio pradžioje nepasinaudojo Joao Felixas. Portugalijos talento smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

Jonathano Silvos 53-ąją minutę atlikto baudos smūgio metu kamuolys po Jano Oblako atrėmimo atsitrenkė į skersinį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Saulio 56-ąją minutę baudos aikštelėje atlikto smūgio metu kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

J.Silva 65-ąją minutę kampinio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas užtikrintai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Victoras Vitolo 71-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0.