Be Neymaro pagalbos vėl besivertęs Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate net 4:0 sutriuškino „Toulouse“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Visgi šią pergalę apkartino Edinsono Cavani ir Kyliano Mbappe patirtos traumos, kurie aikštę paliko po priverstinai atliktų keitimų.

Baudos aikštelėje žemo perdavimo sulaukęs Kylianas Mbappe jau 3-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau „Toulouse“ vartų sargas Baptiste Reynetas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Issiaga Sylla 14-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

B.Reynetas 21-ąją minutę atrėmė dar vieną įvarčių pasibaigti galėjusį K.Mbappe smūgį. Netrukus pasigirsta fanų plojimai vartininkui už dar vieną puikų pasirodymą.

Maximas Choupo-Motingas 50-ąją minutę suklaidino keletą varžovų ir nukreipęs kamuolį į vartus išvedė PSG į priekį 1:0.

Netrukus Mathieu Goncalvesas nukreipė kamuolį į savus vartus ir padvigubino PSG persvarą 2:0.

Angelis Di Maria 69-ąją minutę nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

M.Choupo-Motingas antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Marquinhosas taip pat pasižymėjo šiose rungtynėse, o PSG iškovojo triuškinamą pergalę 4:0

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Įdomūs faktai:

• Kylianas Mbappe sužaiadė savo 100-ąsias rungtynes Prancūzijos „Ligue 1” čempionate ir tapo jauniausiu futbolininku, užfiksavusiu tokį pasiekimą nuo 2007 metų – 20 metų ir 8 mėnesiai.

• PSG pasižymėjo bent kartą net 41-ose „Ligue 1“ čempionato rungtynėse iš eilės.