Čempiono titulą ginantis „Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 3:1 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Davidas Silva jau 8-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti. Ispanijos futbolininko smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.

Sergio Aguero 15-ąją minutę tiksliu smūgiu vos iš keleto metrų išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

D.Silva 21-ąją minutę pirmasis prišoko prie atšokusio kamuolio ir atliko pavojingą smūgį, tačiau šeimininkus nuo dar vieno įvarčio praleisto išgelbėjo Aaronas Ramsdale‘as.

Adamo Smitho 40-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Raheemas Sterlingas 43-ąją minutę nuginklavo varžovų vartininką ir padvigubino svečių persvarą 2:0.

Harry Wilsonas 48-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Nicolas Otamendi smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų.

Dar vieną D.Silvos atliktą smūgį 51-ąją minutę atrėmė šeimininkų vartų sargas A.Ramsdale‘as.

Auksine galimybe pasižymėti vos po keleto minučių nepasinaudojo Kevinas De Bruyne. Iš gynybos išsilaisvinusio belgo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.

D.Silva 61-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė vienuolikos metrų baudinio šioje situacijoje neskirti.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs S.Aguero antrą kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

Dar vieną S.Aguero smūgį šį kartą sėkmingai blokavo varžovų gynėjai, kurie užgesino pavojų prie savų vartų.

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Įdomūs faktai:

• „Man City“ kapitonas Davidas Silva sužaidė 400-ąsias rungtynes atstovaudamas Anglijos čempionams ir tapo vos 14-uoju futbolininku, kuriam tai pavyko padaryti klubo istorijoje.

• Anglijos čempionai nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus devintąjį kartą iš tiek pat galimų.

• Kevinas De Bruyne per 123 sužaistas rungtynes „Premier“ lygoje atliko 50 rezultatyvių perdavimų ir tapo greičiausiai šį pasiekimą užfiksavusiu futbolininku istorijoje.

• Raheemas Sterlingas savo karjeroje daugiausiai įvarčių pelnė prieš „Bournemouth“ klubą – 11.

• Harry Wilsonas pelnė 11-ąjį įvartį atlikto už baudos aikštelės smūgio metu ir tapo daugiausiai tokiu būdu pasižymėjusiu futbolininku stipriausiose keturiose Europos futbolo lygose.

Sek 07-12 Wolverhampton … 14 : 00 Everton
Sek 07-12 Aston Villa 16 : 15 Crystal Palace
Sek 07-12 Tottenham Hotspur 18 : 30 Arsenal
Sek 07-12 AFC Bournemouth 21 : 00 Leicester City
Pir 07-13 Manchester United 22 : 00 Southampton