Naglis Kanišauskas prieš Arsienijų Fomienko | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Naglis Kanišauskas prieš Arsienijų Fomienko | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Latvijoje šeštadienį vyko kovinio sporto turnyras „FREON: Ghetto Fight 10“, į kurį atvyko ir trys lietuviai.

Vidutinio svorio kategorijos profesionalioje MMA kovoje Naglis Kanišauskas jau pirmajame raunde nugalėjo latvį Armandą Tilenį. Kova truko 4 min. 12 sek., o lietuvis laimėjo smaugimo veiksmu.

Pergalė yra❗

Posted by Naglis - "The Smiling Boy" on Saturday, August 24, 2019

GHETTO FIGHT X 2019

Skudriņas metās baudot šo video - šīs bija Ghetto FIGHT X | 2019! 🥊 До мурашек- это был Ghetto FIGHT X | 2019! 🥊 Pasākuma galeriju meklē šeit: ej.uz/GhettoFightX 🎥 Ghetto TV LV - Roberts Lancmanis, Miks Burmistris, Uldis Reiters, Krišjānis Pulkstenis, Иван Ряпов un Svens Gotvonī.

Posted by Ghetto Fight on Sunday, August 25, 2019

N.Kanišauskui tai buvo 5-a pergalė iš eilės. 3 kartus jis laimėjo kovas pagal mėgėjų taisykles, o 2 – pagal profesionalų. A.Tilenis iš viso turi 3 pergales bei 2 pralaimėjimus. Vieną pergalę latvis pasiekė kovoje pagal mėgėjų taisykles.

Kitas lietuvis Erikas Bružikas pralaimėjo kovą pagal MMA mėgėjų taisykles prieš latvį Vladislavą Gusevą. Narvo šeimininkas laimėjo kovą per 2 min. 3 sek. rankos laužimo veiksmu.

Su čempiono diržu Latviją paliko Dominykas Dirkstys. Perspektyvus lietuvis laimėjo kovą dėl Baltijos pankrationo čempiono titulo.

Dominykas Dirkstys | Organizatorių nuotr.

Dominykas Dirkstys | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2019-08-25 22:00:38
Gražu. Taip ir toliau. Kuo daugiau kovų už Lietuvos ribų. Turbūt vienas perspektyviausių iš jaunimo. Kartu su Golubovskiu, Ramaška.
Atsakyti
Klaipeda
2019-08-25 18:22:05
Sportas.lt į šį turnyra atvyko 3 lietuviai, 2 iš jų kovojo pagal mma ir 1 kovojo pagal EURO THAI del baltijos pankration šalių diržo ir laimėjo ji klaipedietis Dominykas Dirkstys
KoVos klubas MUAY THAI IMPERIJA
Treneris Vadim Gridiajev
KLAIPEDA. !!!!!!!!
Atsakyti