Simona Krupeckaitė | Kipro Štreimikio nuotr.

Simona Krupeckaitė | Kipro Štreimikio nuotr.

 Šeštadienį Japonijoje baigėsi dviračių treko varžybos „Japan Track Cup II“. Jose dalyvavo ir pajėgiausi Lietuvos sportininkai, o Simona Krupeckaitė laimėjo sidabro medalį.

Moterų sprinto ketvirtfinalyje lietuvė aplenkė 2017 m., 2018 m. ir 2019 m. šios rungties pasaulio vicečempionę australę Stephanie Morton. Pusfinalyje S.Krupeckaitė 2:0 įveikė Rio de Žaneiro olimpiadoje šios rungties bronzą pelniusią britę Katy Marchant ir tik didžiajame finale 0:2 neatsilaikė prieš Honkongo atstovę Wai Sze Lee, kuri yra dabartinė pasaulio sprinto čempionė.

Miglė Marozaitė sprinte liko 10-a.

Keirino rungtyje abi lietuvės nepateko į pagrindinį finalą. S.Krupeckaitė galiausiai užėmė 8-ą vietą, o M.Marozaitė buvo 10-a.

Vyrų sprinte Vasilijus Lendelis buvo 16-as, o Svajūnas Jonauskas – 22-as. Keirine abu lietuviai pasidalino 23-26 pozicijas.

Moterų omniume O.Baleišytė per 4 rungtis pelnė 66 tšk. ir užėmė 11-ą vietą, o Viktorija Šumskytė su 13 tšk. buvo 22-a. Medisone lietuvės kartu pelnė 4 tšk. ir buvo 7-os. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga