Dainius Adomaitis | krepsinionamai.lt nuotr.

Dainius Adomaitis | krepsinionamai.lt nuotr.

 Sekmadienį Lietuvos rinktinė Seule (Pietų Korėja) iškovojo pergalę dar vieneriose draugiškose rungtynėse. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 91:56 (19:18, 21:15, 25:11, 26:12) nepaliko vilčių Angolos rinktinei.

Po rungtynių D.Adomaitis pažymėjo, kad kitas rungtynes bus būtina aukščiausiu lygiu pradėti žaisti nuo pat pradžių, išskyrė klaidų kiekį ir prakalbo apie Domanto Sabonio sugrįžimą po apsinuodijimo.

„Matėme dvi skirtingas puses. Pirmoje pusėje mūsų visas judėjimas buvo 60–70 procentų, o antroje pusėje viskas tokiu greičiu, kokiu norime. Nesinori nurašinėti visko ant aklimatizacijos, bet kitas rungtynes turime pradėti žaisti nuo pat pirmos sekundės, kaip pradėjome trečią ketvirtį, – pasakojo strategas. – Turime įdėti daugiau valios pastangų. Kiekvienas buvo žymiai agresyvesnis ir to užtenka. Keturios klaidos antroje pusėje – mūsų koncentracija turi būti labai gera, ypač kai pirmoje pusėje šešias klaidas padarė įžaidėjai. Turime eliminuoti tokius momentus.“

– Kaip vertinate D.Sabonio sugrįžimą į aikštelę?

– Domanto sugrįžimą vertinu gerai. Kiekvienas įdėjo savo indėlį. Jo atsidavimas yra maksimalus, pastangos maksimalios. Nėra jam lengva, tačiau tą suprantame. Turime treniruotę ir vienerias rungtynes, išnaudosime tą laiką.“

– Ar turite kokių nors atsakymų dėl galutinio dvyliktuko?

– Visi duoda kažkokius atsakymus aikštelėje ir mums reikia galvoti. Arnas Butkevičius ir vakar davė gerus atsakymus – mums daugiau laiko galvojimui ir analizavimui.

– Kokia situacija su M.Grigoniu?

– Daktarai padarė skrandžio nuotraukas, pasitvirtino diagnozė, kad tai yra skrandžio uždegimas, kuris trunka penkias – šešias dienas. Reikia tęsti gydymą ir tikimės, kad su čekais jau jis bus rikiuotėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

manau
2019-08-26 07:02:29
Janavicius ir Butkevicius vaziuos namo.
Atsakyti