Seule – dar viena įtikinama lietuvių pergalė fotogalerija (10)

2019.08.25 13:15
Lietuvos ir Angolos rinktinių rungtynės | krepsinionamai.lt nuotr.

Lietuvos rinktinė Seule įsirašė dar vieną triuškinamą pergalę.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 91:56 (19:18, 21:15, 25:11, 26:12) nepaliko vilčių Angolos rinktinei.

Domantas Sabonis sugrįžo į aikštę po vienų praleistų rungtynių dėl skrandžio problemų, bet dar nežaidė Marius Grigonis. Žygimantas Janavičius nerungtyniavo trenerio sprendimu.

Antradienį lietuviai susitiks su Čekija ir tai bus paskutinės draugiškos rungtynės.

Jonas Valančiūnas nugalėtojams pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, o sugrįžęs D.Sabonis pasižymėjo septyniais taškais.

Lietuvos rinktinė pirmajame kėlinyje pranašumo nesusikrovė ir jam pasibaigus pirmavo 19:18. Lietuviai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, kuriame Mindaugo Kuzminsko dėjimas didino skirtumą 27:20 ir tai tuo metu buvo didžiausia persvara.

Vėliau pirmuosius taškus pelnė Jonas Valančiūnas, o Renaldas Seibutis didino pranašumą iki 35:26. Po dviejų kėlinių lietuviai pirmavo 40:33.

Po ilgosios pertraukos lietuviai iš karto perėmė iniciatyvą ir spurtavo 14-2. Vėliau jie tempo nemažino ir po trijų kėlinių pirmavo 21 taško pranašumu.

Paskutiniame ketvirtyje du tritaškius iš eilės pataikęs Rokas Giedraitis didino skirtumą iki 33 taškų ir mačo baigtis niekam abejonių nekėlė.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 16, Rokas Giedraitis 12, Mantas Kalnietis ir Lukas Lekavičius po 10, Mindaugas Kuzminskas 9, Renaldas Seibutis 8, Domantas Sabonis 7, Paulius Jankūnas ir Arnas Butkevičius po 5, Edgaras Ulanovas 4, Jonas Mačiulis 3, Martinas Gebenas 2.

Angola: C.Moraisas 13, Y.Moreira 12.

Asd
2019-08-26 02:43:25
Koks tikslas zaist pries tokias grybu rinktines nei forma igausi pries grybus zaisdamas nei ka :D sako gersi suzaide nebejuokinkit pasimatys lygis kai zais vs normalias rinktines kurios formoj bus dabar butkevicius giedraitis begioja tipo rimti o kai ateis normalus macao sedes su 0 tasku
cempe
2019-08-25 19:32:09
bus daug komandu vienuodo pajegumo: Ispanija Prancuzija Serbija Argentina Australija Graikija Italija Brazilija Usa Lietuva ir daugiau,norint patekti i 6tuka reiks daug rungtyniu laimet ,krepsini visi dabar moka zaisti ,fortuna bus tu puseje ,kurie maziau klys ir taikliai metys ,musu rinktinei 5-8 vietos nusimato,nu gal Dievas pades jei Velnias netrukdys.
Rolas
2019-08-25 13:29:12
Pasaulio čempionate pora valandų vėliau pradėsim rungtynes, tai reikia tikėtis, kad nuo pat pradžios vyrai bus išsijudinę, nes su normaliais varžovais lošiant per pirmus 2 kėl gali prisidaryt rimtų problemų.
Abdul
2019-08-25 13:21:21
Na ta rungtynių pradžia nervina kol išsijudina musiškei taip čempionate nebus galima žaisti. Na o antra rungtynių pusė tikrai gražu žiūrėti buvo. Neskaitant kalno 1/7 3pts