Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Robertas Lewandowskis pelnė „hat-tricką“, o Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate 3:0 nugalėjo „Schalke“ ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Po šio susitikimo 31-erių metų Lenkijos puolėjas pripažino, jog artimiausiu metu planuoja su Vokietijos čempionais pasirašyti naują dvejų metų trukmės kontraktą.

„Dar nepasirašiau, tačiau tikimybė, jog tai įvyks yra 95%. Visada galiu žaisti geriau, kiekvieną sezoną turiu potencialo tobulėti. Galiu nuveikti kažką ypatingo kiekvieno savo sezono metu, tačiau stengiuosi padėti komandai. Nesvarbu, prieš kokį varžovą žaidžiu, visada stengiuosi pelnyti įvarčius“,- kalbėjo puolėjas.

„Bayern“ strategas Niko Kovačas taip pat negailėjo liaupsių Lenkijos futbolininkui.

„Jo surengtas pasirodymas buvo geras. Jis per pastaruosius penkis, šešis ar septynis metus patobulėjo. Nežinau, kiek laiko jis rungtyniauja Vokietijoje, tačiau jis – geriausias puolėjas „Bundesliga“ čempionate. Jo efektyvumas ir tikslumas yra unikalus. Džiaugiamės, kad turime jį savo komandoje, tikimės, jog jis ir toliau demonstruos tokį žaidimą“,- kalbėjo strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.