Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

 2020 m. pradžioje sunkiasvorių bokso pasaulį turėtų sudrebinti antroji brito Tysono Fury ir amerikiečio Deontay Wilderio kova. Pirmoji jų akistata 2018 m. gruodį tapo tikra bokso klasika. T.Fury tuomet du kartus krito į nokdaunus, nors didžiąją dalį kovos vedė varžovui bokso pamoką. Teisėjai po 12 raundų kovos nepriėmė vieningo sprendimo ir buvo paskelbtos lygiosios.

Tuomet 12-ajame raunde po D.Wilderio smūgių T.Fury krito „kryžiumi“ ir atrodė, kad kova jau baigta. Visgi, britas po kelių sekundžių pramerkė akis, atsistojo ir tęsė kovą lyg nieko nebūtų atsitikę.

„Man visiškai neskaudėjo. Nejaučiau jokio skausmo. Kai varžovas pataiko į tam tikrą galvos sritį, tu gali prarasti koordinaciją, sekundei ar dviem gali atsijungti visos tavo sistemos. Tada tavo persikrauna ir tu greitai pakyli ant kojų arba tave tai atjungia visam laikui. Tai buvo vienas iš tų smūgių, po kurių žmonės kartais ir nepakyla. Ta ataka galėjo mane nužudyti, tuo labiau, kad po dešinės rankos smūgio, kai jau kritau, Deontay dar atakavo mane kairės rankos kabliu. Viskas galėjo ten ir baigtis, bet čigonas pakilo kaip feniksas iš pelenų. Tai buvo epinis raundas. „Ring Magazine“ jį išrinko geriausiu 2018 m. bokso raundu“, - pasakojo T.Fury.

Britas neseniai davė interviu ir vaizdo transliacijų platformai DAZN. T.Fury atskleidė, kad net jo tėvas maldavo sūnaus nesikauti su D.Wilderiu, nes bijojo, kad šis jį rimtai sužeis.

Jau rugsėjo 14-ą dieną T.Fury kovos su švedu Otto Wallinu. Tuo tarpu D.Wilderis iki metų pabaigos planuoja susikauti su Luisu Ortizu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Karo
2019-08-25 15:29:01
kai bus fury vs wilder 2, statysiu 100 svaru uz fury, nepaprastai techniskas ir balansuotas, manau taskais fury ims pries wilder
Atsakyti
gg wp
2019-08-25 12:13:28
su švedu o ne su vokiečiu nuopisos
Atsakyti