Eugenie Bouchard | Instagram.com nuotr

Eugenie Bouchard | Instagram.com nuotr

 2014 m. Vimbldono finalininkė kanadietė Eugenie Bouchard neseniai nustebo gavusi 42 tūkst. JAV dolerių sąskaitą. Pasirodo, ją „apšvarinti“ sugalvojo vienas nusikaltėlis.

24-erių metų vyriškis Solomonas Shlomo Azari atvyko į Majamio viešbutį ir ten apsistojo gegužės bei birželio mėnesiams. Jis administracijai pareiškė, kad yra E.Bouchard brolis ir kad ji sumokės už jo viešnagę. S.S.Azari viešbutyje gyveno kaip karalius, o per 2 mėnesius jis sukaupė 42 tūkst. JAV dolerių sąskaitą. Teigiama, kad vyriškis viešbutyje leisdavo kiekvieną dieną, o restorane valgydavo ir mėgaudavosi gėrimais.

 

Majamio policija prieš keletą dienų galiausiai sulaikė S.S.Azari. Šis sulaikymo metu dar turėjo kokaino, todėl prie jam mestų kaltinimų prisidėjo ir narkotikų laikymas.

Pati E.Bouchard šiuo metu ruošiasi prestižiniam „US Open“ turnyrui Niujorke (JAV). Pirmoji jos varžovė bus latvė Anastasija Sevastova

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.