Pavelas Leusas | Elvio Žaldario nuotr.

Pavelas Leusas | Elvio Žaldario nuotr.

 Po mėnesio pertraukos ir susitikimų su lygos lyderiais į savo namų stadioną grįžtantys FK „Vilnius“ futbolininkai savo gerbėjams prieš pirmoje lentelės vietoje esantį Telšių „Džiugą“ žada kovą ir prieš rungtynes kviečia apsilankyti rugsėjį startuosiančios klubo futbolo mokyklos pristatymo šventėje. 

Atidėtame XIX-ame ture Igorio Morino vadovaujama ekipa 2:3 (0:3) išvykoje būdami mažumoje tik po atkaklios kovos nusileido DKF „Dainavai“. Nors „Vilnius“ (11 vieta, 22 taškai) antrajame ture iš eilės neiškovoja taškų prieš aukščiau lentelėje esančius varžovus, komandos vartininkų treneris Pavelas Leusas mato daug pozityvių dalykų ir išmoktų pamokų.

„Žiūrovams Alytuje rungtynės turėjo būti labai įdomios. Pradžioje dėl klaidų praleidome įvarčius, gavome raudoną kortelę ir teko vytis „Dainavą“. Bet antrajame kėlinyje komanda parodė charakterį, galima sakyti, kad iki rezultato išlyginimo mums pritrūko šiek tiek sėkmės. Pralaimėjome, bet svarbiausia, kad vaikinai pamatė, kiek daug priklauso nuo jų užsivedimo ir nusiteikimo. Niekas net nepastebėjo, kad turėjome vienu žaidėju mažiau“, – savo komandos pasirodymu liko patenkintas treneris.

Puikias rungtynes su „Dainava“ sužaidęs, įvartį pelnęs ir baudinį uždirbęs saugas Artūras Dolžnikovas taip pat pabrėžė parodytą komandos charakterį. 

Artūras Dolžnikovas | Elvio Žaldario nuotr.

Artūras Dolžnikovas | Elvio Žaldario nuotr.

„Alytuje buvo sunku, žaidėme mažumoje. Tačiau raudona kortelė privertė mums susikaupti, parodyti charakterį ir net pradėjome žaisti geriau. Ypač gerai antrąją rungtynių dalį sužaidė gynėjų grandis. Supratome, kad galime žaisti geriau ir kiekvienas parodėme charakterį. Galėjome ir dar įmušti, bet pritrūko jau jėgų. Pats jau įsivažiavau, palaipsniui įgaunu formą“, – trečiadienio rungtynes prisiminė futbolininkas.

Mažiausiai įvarčių lygoje praleidžiantis dabartinis lentelės lyderis „Džiugas“ (1 vieta, 45 taškai) antrajame rate skina pergales: 1:0 (0:0) įveikta Gargždų „Banga“, anksčiau 2:1 (1:0) pergalė išsivežta ir iš Jonavos. Pirmajame rate Vilnius savo namų stadione 2:3 (2:0) nusileido būsimiems sekmadienio varžovams. 

„Varžovai išties mažai praleidžia, bet net tokios komandos turi silpnų vietų. Analizuosime, ruošime planą ir ieškosime jų silpnų vietų. Pirmajame rate Telšiuose pirmi praleidome, ir pradžia mums buvo itin nesėkminga. Tačiau antroje dalyje įmušėme, perlaužėme rungtynių eigą ir, kas žino, galbūt turėdami daugiau laiko būtume ir išlyginę. Kaip visada, žadame kovą. Matome, kad namuose renkasi žmonės, kurie seka mūsų klubo gyvenimą. Iš visų jėgų stengsimės jų nenuvilti ir nesugadinti būsimos futbolo šventės“, – prieš sekmadienio rungtynes kalbėjo P. Leusas.

Į U-21 rinktinę pakviestas A. Dolžnikovas visus klubo gerbėjus kviečia palaikyti „Vilnių“ sekmadienio rungtynėse.

Artūras Dolžnikovas | Elvio Žaldario nuotr.

Artūras Dolžnikovas | Elvio Žaldario nuotr.

„Mums yra visiškai nesvarbu su kuo žaisti. Ar tai paskutinė lentelės komanda, ar „Džiugas“ – mums visi yra lygiaverčiai varžovai. Visada rimtai ruošiamės. Būtinai juos išanalizuosime, bandysime palaužti jų gynybą, tuo labiau, kad mūsų komanda šiuo metu tiek gynybos, tiek puolimo grandyje yra patobulėjusi. Kviečiame visus atvykti mūsų palaikyti, žadame stengtis iš visų jėgų“, – sakė vienas klubo lyderių. 

Rungtynės su „Džiugu“ Vilniaus „Fabijoniškių“ gimnazijos stadione rugpjūčio 25 d. prasidės 16.00 val. Prieš jas, 11.30 val. klubas rengia klubo futbolo mokyklos pristatymo šventę, kurioje lauks vaikų vienas prieš vieną futbolo turnyras, rėmėjų prizai, smagios futbolo pramogos visiems šeimos nariams. FK „Vilnius“ 5-10 metų vaikams žada pasiūlyti anglų kalba vykdomus futbolo užsiėmimus. Futbolo treniruotes vaikams ves futbolo specialistai tiek iš užsienio, tiek lietuviai treneriai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA