Lietuva – Pietų Korėja rungtynių akimirka | krepsinionamai.lt nuotr.

Lietuva – Pietų Korėja rungtynių akimirka | krepsinionamai.lt nuotr.

 Pirmąsias rungtynes kitame žemyne nei Europa žaidusi Lietuvos rinktinė po sudėtingos pirmosios pusės perėmė iniciatyvą ir galiausiai 86:57 sutriuškino Pietų Korėjos krepšininkus.

Šiose rungtynėse lietuviai vertėsi be apsinuodijusių Mariaus Grigonio ir Domanto Sabonio.

Po rungtynių 12 taškų pelnęs Lukas Lekavičius teigė, kad komanda žengė žingsnį į priekį ir gana vienpusis teisėjavimas Lietuvos rinktinei išėjo į naudą.

„Pradžia buvo sunki, varžovai agresyviai gynėsi, o mums reikėjo atsibusti. Antroje pusėje viskas susitvarkė, buvome drausmingesni ir laimėjome“, – sakė L.Lekavičius.

– Ar ne per daug nervų tokiose rungtynėse? Lietuvos rinktinė gavo dvi technines pražangas.

– Tai labai geras pasiruošimas čempionatui, nes ir ten neaišku, kaip švilps teisėjai. Tokia agresija mums tikrai yra į naudą.

– O kas konkrečiai buvo blogai su teisėjais?

– Kai kuriose vietose nešvilpė pražangų, kur 50 ant 50 – viskas jų naudai. Čia nėra dabar svarbu, nes čia draugiškos rungtynės ir manau, kad padarėme žingsnį į priekį.

– Kaip pavyko susitvarkyti su karščiu? Ar nesijaučia laiko juostų skirtumas?

– Aš asmeniškai karščio nepajaučiau. Laiko skirtumas kažkiek jaučiasi, nors esame čia jau trečia diena, bet tai yra kvailas pasiteisinimas. Man – viskas normaliai.

– Tau tai buvo rezultatyviausias pasirodymas pasiruošimo cikle. Ar tai buvo geriausias pasirodymas?

– Nemanau, kad geriausios rungtynės. Pataikiau metimus, bet padariau per daug klaidų.

– Kaip vertinate evoliuciją pasiruošimo cikle?

– Dar liko dvi rungtynės. Kol kas viskas normaliai, kaskart žengiu žingsnį į priekį, todėl čempionatui būsiu pasiruošęs.

– Ko galima pasimokyti iš šios pergalės?

– Kai toks varžovas, tikrai išbandėme kažko naujo tiek puolime, tiek gynyboje. Tokios rungtynės tikrai išeina į naudą ir galime pasimėginti kažko naujo.

– Kaip sekėsi mokytis iš klaidų, kurias treneriai akcentavo Suomijoje?

– Treneris akcentavo, kad darome per daug klaidų. Pirmoje pusėje gal nepavyko to išspręsti, bet antroje pusėje situacija pagerėjo. Vis dar reikia mažinti tą skaičių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.