Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

  Rugsėjo 7-ą dieną į UFC narvą po diskvalifikacijos grįš Chabibas Nurmagomedovas. 30-metis Rusijos pilietis Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyksiančiame „UFC 242“ turnyre gins lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš bendraamžį amerikietį Dustiną Poirier, kuris ant savo juosmens turi laikinąjį šios svorio kategorijos čempiono diržą.

Likus šiek tiek daugiau nei dviem savaitėms iki kovos, D.Poirier neabejoja prognozuodamas kovos baigtį – jis taps pirmuoju, kuriam pavyks nugalėti C.Nurmagomedovą ir tai padarys anksčiau laiko.

Vienintelė D.Poirier galvoje kilusi abejonė – ar tai bus nokautas, ar veiksmas parteryje.

„Jaučiu, kad galiu jį įveikti laužimo ar smaugimo veiksmu, bet taip pat galiu ir nokautuoti. Nežinau, kaip viskas klostysis, tačiau aš pribaigsiu C.Nurmagomedovą“, – užtikrintai kalbėjo D.Poirier.

D.Poirier per savo karjerą jau turėjo 30 profesionalių MMA kovų ir mano, kad ši sukaupta patirtis iškėlė jį į kitą lygį.

„Viskas susideda į vieną, bandau būti geriausiu kovotoju ir žmogumi, kokiu tik galiu būti. Į narvą žengiant rugsėjo 7-ą dieną man reikės būti geriausioje sportinėje formoje. Reikės pademonstruoti viską, ką įdėjome šioje pasiruošimo stovykloje tam, kad įveikčiau C.Nurmagomedovą. Aš ketinu daryti tai, ko niekas niekada dar nebuvo daręs. Tai yra istorija ir aš ją pakeisiu“.

C.Nurmagomedovo imtynių sugebėjimai yra puikiai visiems žinomi, o varžovai turi daug vargti, kad pabėgtų, kai UFC čempionas yra viršuje. Kai C.Nurmagomedovas prapliumpa smūgiais į gulintį varžovą – tokios audros atlaikyti atrodo nėra įmanoma.

Nors D.Poirier jaučia, kad jis turi gerą gynybą prieš parvirtimus, tačiau šioje treniruočių stovykloje jis didelį dėmesį skiria C.Nurmagomedovo puolimui esant viršuje. Visgi kai ateis laikas, D.Poirier nori visą dėmesį sutelkti į savo pačio agresiją, o ne tai, ką su savimi turės C.Nurmagomedovas.

„Be abejo, jis kelia didžiulį pavojų. Nenoriu, kad tas vyrukas būtų ant manęs ir taip raundai eitų vienas po kito. Mes turime tik penkis raundus, jeigu tu leisi tris raundus būti jam viršuje, tuomet tau būtinai reikės jį pribaigti anksčiau laiko. Ne taip aš planuoju šią kovą.

Aš nesijaudinu dėl jo imtynių, man tiesiog reikia sužeisti jį. Tai yra didelė pasiruošimo stovyklos dalis. Reikia save pastatyti į gerą poziciją ir laimėti raundus, o tada – kovą. Reikia laikytis nuo narvo kraštų toliau, keltis iš parterio. Tuo pačiu man reikia daryti tai, ką reikia daryti“.

Iš pradžių D.Poirier nori suvienyti lengvo svorio kategorijos diržus ir tada galvoti apie kitus galimus savo varžovus.

„Aš norėčiau turėti puikią legendą, tačiau galiausiai mes kovojame ir dėl pinigų. Negalėsiu kovoti amžinai. Nenoriu nuvertinti tų, kurie stoja prieš mane. Kai įveiksiu Chabibą ir iškelsiu diržą į viršų, tuomet galėsime pakalbėti apie ateitį“, – sakė D.Poirier.

30-metis D.Poirier nėra pralaimėjęs nuo 2016 metų rugsėjo, kai jį nokautavo Michaelis Johnsonas. Nuo to laiko jis iškovojo penkias pergales ir vieną kovą baigė be nugalėtojo. Jis anksčiau laiko pribaigė Anthony Pettisą, Justiną Gaethje ir Eddie Alvarezą, taip pat teisėjų sprendimu nugalėjo UFC puslengvio svorio kategorijos čempioną Maxą Holloway ir iškovojo laikinąjį lengvo svorio kategorijos čempiono diržą.

„Turiu galimybę įrašyti savo vardą į istoriją ir padaryti tai, ko niekas nėra padaręs anksčiau. Džiaugiuosi, kad turiu tokią galimybę pasauliui parodyti, koks geras esu. Įrašyti save į istoriją – štai apie ką viskas sukasi“, – sakė D.Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA