Simona Krupeckaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Simona Krupeckaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

 Penktadienį Japonijoje surengtos dviračių treko varžybos „Japan Track Cup I“. Jose dalyvavo ir pajėgiausi Lietuvos sportininkai, o Simona Krupeckaitė laimėjo bronzos medalį.

Moterų sprinto rungtyje lietuvė pateko į mažąjį finalą ir serijoje iki 2 pergalių 2:0 nugalėjo britę Katy Marchant. Beje, britė būtent šioje rungtyje 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiadoje iškovojo bronzos medalį ir tada ketvirtfinalyje nugalėjo S.Krupeckaitę.

Miglė Marozaitė toje pačioje rungtyje pralaimėjo ketvirtfinalyje ir užėmė 7-ą vietą.

Keirine abi lietuvės nepateko į pagrindinį finalą ir kovojo dėl 7-os vietos. M.Marozaitė galiausiai buvo 8-a, o S.Krupeckaitė – 12-a.

Moterų medisono rungtyje Viktorija Šumskytė ir Olivija Baleišytė atsiliko ratu bei liko 9-os. Vyrų keirine Svajūnas Jonauskas pasidalino 13-16 vietas, o Vasilijus Lendelis – 17-20 pozicijas.

O.Baleišytei geriau sekėsi omniume (daugiakovė). Ji per 4 rungtis surinko 127 tšk. ir užėmė 6-ą vietą. V.Šumskytė su 44 tšk. buvo 17-a. Tuo tarpu vyrų sprinte V.Lendelis liko 16-as, o S.Jonauskas – 20-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton