Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitikimą su „Valladolid“ baigė lygiosiomis 1:1 ir prarado pirmuosius taškus šiame sezone.

Garethas Bale‘as 8-ąją minutę atliko perdavimą Karimui Benzema, tačiau pastarajam sėkmingai susistabdyti kamuolio nepavyko ir ataka nutrūko.

Marcelo 14-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos skriejo gerokai virš vartų.

Danielis Carvajalis 20-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

K.Benzema 24-ąją minutę baudos aikštelėje atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Jameso Rodriguezo 27-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

K.Benzema 39-ąją minutę baudos aikštelėje išsilaisvinęs iš varžovų gynybos atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė puikiai pasirodęs Jordi Masipas.

G.Bale‘as 72-ąją minutę įveikė gynėjo gynybą, tačiau smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Puikų solo reidą atlikęs Waldo Marinas 75-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti, pastarojo smūgį atrėmė nuostabiai pasirodęs Thibautas Courtoisas.

K.Benzema 82-ąją minutę susistabdęs ir pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Sergio Guardiola 88-ąją minutę tiksliai nuginklavo varžovų vartininką ir išplėšė lygiąsias 1:1.

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Įdomūs faktai:

• Jamesas Rodriguezas pradėjo rungtynes „Real“ startinėje sudėtyje po 833 dienų. Kolumbijos futbolininkas paskutinį kartą aikštėje nuo pirmų minučių pasirodė 2017 metais gegužės 14-ąją dieną vykusiame „La Liga“ susitikime su „Sevilla“.

• Toni Kroosas tiksliai atliko visus savo 53 perdavimus ir sukūrė daugiausiai progų pirmoje rungtynių dalyje su „Real Valladolid“.