Jevgenijus Kuznetsovas | Scanpix nuotr.

Jevgenijus Kuznetsovas | Scanpix nuotr.

  Penktadienį ledo ritulio bendruomenę pasiekė netikėta naujiena – Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) suspendavo Vašingtono „Capitals“ ir Rusijos rinktinės puolėją Jevgenijų Kuznecovą ketveriems metams už kokaino vartojimą 2019 metų pasaulio čempionate.

27-erių metų J.Kuznecovo kraujyje draudžiama medžiaga buvo rasta atliekant dopingo kontrolę 2019 metų gegužės 26-ą dieną. Ledo ritulininkas nereikalavo atlikti „B“ mėginio ekspertizę, todėl jo diskvalifikacija įsigaliojo nuo 2019 metų birželio 13 dienos. J.Kuznecovo IIHF diskvalifikacija baigsis 2023 metų birželio 12-ą dieną.

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad J.Kuznetsovas pripažįsta savo klaidą ir sutinka atiduoti su Rusijos rinktine iškovotą pasaulio čempionato bronzos medalį.

Ledo ritulininkas iš Rusijos keturis sezonus praleido KHL rungtyniaujančioje Čelebinskio „Traktor“ ekipoje, o nuo 2013-14 metų sezono rungtyniauja NHL lygoje ir atstovauja „Capitals“ ekipą. Su Rusijos rinktine jis 2012 ir 2014 metais iškovojo pasaulio čempionato auksą, o 2016, 2017 ir 2019 džiaugėsi bronza.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.